pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin Litecoin Güney Kore’de ana akım haline geliyor!

Litecoin Güney Kore’de ana akım haline geliyor!

Litecoin Güney Kore’de ana akım haline geliyor!
0
koinmedya_googlenews

Litecoin Güney Kore’de ana akım haline geliyor! MeconCash ile ortaklık yoluna giden LTC, Güney Kore’de 13.000’den fazla ATM’den hizmet verecek!


Litecoin Güney Kore’de 1 numaraya oturuyor!

 

Kripto paraların Euro, Dolar, TL ve altın gibi ana akımlardan biri haline getirilmesi, 2019 yılında kripto endüstrisinin ana hedeflerinden biriydi ve bu önemli hedefi destekleyen çeşitli hamleler yapıldı.

koinmedya_brave

Kripto para endüstrisi 2020 yılında da, ana akım hedefine ulaşma yolundaki çabaları devam ediyor. Litecoin ise hedefe giden bu yolda sancaktarlık görevini üstlenmiş görünüyor.litecoin güney koreUzun zamandır Güney Kore’de iş birliği çalışmalarını sürdüren Litecoin, yaptığı bu çalışmaların meyvesini toplamaya başladı. Litecoin resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda, LTC’nin MeconCash ile iş birliği anlaşması yaptığı bildirilirken, bundan sonra Litecoin sahiplerinin ülke genelinde bulunan 13.000’i aşkın ATM’den Litecoin’lerini Kore Wonuna (KRW) dönüştürerek kullanabilecekleri bilgilendirilmesi yapıldı.

”Litecoin Vakfı olarak, LTC’nin Güney Kore’de 13.000’den fazla ATM’den Kore Wonuna dönüştürülerek kullanılabilmesi için MeconCash ile ortaklık anlaşması yaptığımızı duyurmaktan mutluluk duyarız.”

litecoin güney koreYapılan bu anlaşma muhtemelen şimdiye kadar kriptonun ana akım haline dönüşebilmesi için atılan en büyük adım olarak tarihe geçecektir.

MeconCash CEO’su Jo Dae Do, bu önemli anlaşma için şunları söyledi:

”Litecoin Vakfı ile ortaklığımız sayesinde, ATM para çekme hizmetlerinden başlayarak Kore pazarındaki LTC varlığını arttıracağız. Yaptığımız bu ortaklık sayesinde oluşan sinerjinin, tüm dünyada Litecoin’in çok daha iyi yerlere gelmesini sağlayacağını umuyoruz.”

litecoin güney koreAn itibariyle 59 dolardan el değiştiren Litecoin’in, önümüzdeki günlerde oluşan sinerji ile beraber çok daha iyi yerlere gelmesini bekliyoruz.

İlgili haber: Litecoin kurucusu: DeFi asla çalışmayacak

Kripto para sektöründe son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Etiketler:
X