Anasayfa Altcoin Roger ver Basher’dan altcoinleri destekleyelim çağrısı

Roger ver Basher’dan altcoinleri destekleyelim çağrısı

Roger ver Basher’dan altcoinleri destekleyelim çağrısı
0
koinmedya_googlenews

Devlet kontrolünde olmayan merkeziyetsiz bir ödeme sistemi kuran Bitcoin’i ve altcoinleri destekleyelim çağrısı. Roger ver Basher destek için altcoin satın alıyorum açıklamasında bulundu.


Altcoinleri destekleyelim çağrısı

Kripto paralar, geçtiğimiz dönem içerisinde fiat paralara göre daha düşük maliyette para transferi gerçekleştirdiğini ispatladı. Bitcoin ise devlet kontrolü olmadan yeni bir ödeme sisteminin geliştirilebileceği gösterdi.

Kripto para analisti Roger ver Basher’e göre merkezi kurumların manipülasyonuna açık ödeme sistemlerinin yerine tüm kripto paraların desteklenmesi gerekiyor. Basher son paylaşımında kripto paralara yatırımda bulunduğunu ve tüm yatırımcıların da özgür bir ödeme sistemi için kripto paraları desteklemeleri gerektiğini belirtti.

koinmedya_bybit

Lütfen Bkz: Stellar DEFI platformuna yatırımda bulundu

Aşağıdaki grafikte Bitcoin hariç tüm kripto paraların yani altcoinlerin fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Tradingview verilerine göre altcoinlerin toplam piyasa değeri 83 milyar dolar bandına kadar geriledi. Bu değer CoinMarketCap’te ise 89 milyar dolar civarında. Altcoinler 15 Şubat 2020’den beri ciddi değer kaybediyor. Bu tarihten itibaren altcoinler 32 milyar dolar eridi.

altcoinleri destekleyelim

Aşağıdaki grafikte ise daha geniş açıdan altcoinlerin değerindeki değişimi görüyoruz.

altcoinleri destekleyelim Roger ver Basher’dan altcoinleri destekleyelim çağrısı

26 Haziran 2019’da 140 milyar dolar seviyesine kadar çıkan altcoin piyasa büyüklüğü 18 Aralık 2019’da 50 milyar doların altına geriledi.

Lütfen Bkz: İranlı general kripto paraları öneriyor

Kaynak

X