pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin Stellar DEFI platformuna yatırımda bulundu

Stellar DEFI platformuna yatırımda bulundu

Stellar DEFI platformuna yatırımda bulundu
0
koinmedya_googlenews

Stellar’dan öneli bir iş ortaklığı: Stellar DEFI platformuna yüklü miktarda para ödeyerek ortak oldu. Bu sayede Stellar yatırımcıları küresel finansal piyasalara açılabilecekler.


Stellar DEFI platformuna yatırım yaptı

Stellar Kuruluşundan yapılan açıklamaya göre şirket, DSTOQ isimli DEFI platformuna 715 bin dolarlık yatırımda bulundu. DSTOQ, Stellar başta olmak üzere kripto para yatırımcılarına fiat para ve kripto para üzerinden yatırım imkânı sunuyor.

Stellar’ın söz konusu yatırımını Denelle Dixon, Stellar’ın resmi internet sitesinde yayınladığı video ile kamuoyuna duyurdu. Tweet’i aşağıda görüyoruz.

koinmedya_brave

Denelle Dixon, videoda kripto para yatırımcılarının DSTOQ platformu ile uyumlu aplikasyonlar sayesinde kolayca kripto para işlemlerinde bulunabileceklerini belirtiyor. Akıllı telefonlarla da uyumlu kullanılabilen aplikasyonlar sayesinde dünyanın her bölgesindeki yatırımcılar, sadece kripto para piyasalarına değil hisse senetleri ve geleneksel finansal piyasalarda da yatırım gerçekleştirebilecek.

Dixon, DSTOQ platformu sayesinde yatırımcıların özellikle Blue Chips olarak adlandırılan Tesla ve Apple gibi şirketlerin hisse senetlerini de alabileceklerini vurguluyor. Kısaca Dixon, yatırımcıların DSTOQ platformu sayesinde küresel finansal piyasalara açılabileceğini ileri sürüyor.

Stellar, diğer altcoinler de olduğu gibi iyi bir hafta geçirmiyor. 15 Şubat tarihinde 8,9 cent seviyesine kadar yükselen Stellar, yazının kaleme alındığı saatte 5,9 cent’ten işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte XLM fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

stellar defi

Kaynak

X