Anasayfa Bitcoin Bitcoin fiyatı nereye gidiyor?

Bitcoin fiyatı nereye gidiyor?

Bitcoin fiyatı nereye gidiyor?
0
koinmedya_googlenews

Son üç günde yaşanan düzeltme ile Bitcoin fiyatları 9 bin dolar seviyesine geriledi. Bitcoin fiyatı nereye gidiyor?


Bitcoin fiyatı nereye gidiyor?

Bitcoin 13 Şubat 2020’de 10,500 doları görerek 2020’nin rekorunu kırdı. Son üç günde yaşanan fiyat düşüşü ile beraber Bitcoin 9,200 doların altına geriledi. Aşağıdaki grafikte üç gün üst üste yalanan kırmızı mumlar dikkat çekiyor.

bitcoin fiyatı nereye gidiyor Bitcoin fiyatı nereye gidiyor?

Lütfen Bkz: AB yeni kripto para regülasyonu: Borsaların işi zorlaşıyor

Bitcoin 9 bin dolarlık destek seviyesini kaybedebilir mi? Bitcoin fiyatı nereye gidiyor? Bu sorulara analist Auyush Jindal cevap arıyor. Jindal’a göre Bitcoin fiyatları 9 bin dolara yaklaşıyor ve daha da ciddi düşüş riskini taşıyor. 9 bin dolarlık destek seviyesinin kaybedilmesiyle fiyatlar, hızlı biçimde 8,500 doları görebilir.

Bitcoin fiyatı nereye gidiyorBitcoin dünkü düzeltme ile 100 saatlik hareketli ortalama seviyesine yaklaştı bu günkü düzeltmede 100MA’nın da altını gördü. 9,200’ün kapıları açıldı ve gerileme bir süre daha devam edebilir. BTC fiyatları yazının kaleme alındığı saatte 9,100’ün biraz üstünde konsolide oluyor. Şimdilik fiyatlar yüzde 23.6’lık Fib değerinin üstünde tutunabiliyor.

Lütfen Bkz: Kraken yöneticisi için hedef: Bitcoin 100 bin dolar

Bitcoin fiyatları taze bir başlangıç için fiyatlarını yüzde 50’lik Fib değerinin üstüne yani 9,400 doların üstüne taşıması gerekiyor. Gün içerisinde böyle bir alım baskısı gelirse yukarıdaki grafikte üçüncü kırmızı mumun rengi yeşile dönebilir.

Kaynak

Etiketler:
X