Anasayfa Altcoin Altcoinlerde durum ne? Tezos, Hbar, VeChain ve Algorand

Altcoinlerde durum ne? Tezos, Hbar, VeChain ve Algorand

Altcoinlerde durum ne? Tezos, Hbar, VeChain ve Algorand
0
koinmedya_googlenews

Altcoinlerde durum ne? Tezos, Hbar, VeChain ve Algorand fiyatında son duruma bakalım. Bazıları piyasadaki genel gidişatın aksine yükseliş momentumunu koruyor.


Altcoinlerde durum ne? Tezos, Hbar, VeChain ve Algorand

Kripto para piyasasının toplam değeri 285 milyar dolarda. Bitcoin fiyatı 9,800 dolar gerilerken, piyasa hakimiyeti de yüzde 62.8 civarında görünüyor. Ancak yine de bazı altcoinler boğa koşularını koruyabildi. Diğerleri ise geçen hafta direksiyon başında uykuya dalmış gibi keskin bir düzeltme yaşadı.

Algorand (ALGO)

Bu kripto para piyasadaki ralli sırasında etkileyici kazanımlar elde etti ve yükseliş momentumu hala sağlam görünüyor. Algorand şu an 0.479 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte de yüzde 9.89’luk bir parabolik ralli kaydetti. Piyasa değeri 275.4 milyon dolar ve son 24 saatte 161.1 milyon dolarlık bir işlem hacmi gördü.

Bütün altcoinler ralliye devam edemedi. ALGO ise hiçbir önemli geri çekilme yaşamadı. Hatta daha fazla kazanacak gibi görünüyor. Son bir haftalık yükselişi ise kocaman bir yüzde 64.05 civarında.

İlgili – Algorand protokol güncellemesi – Blok oluşumu 4 saniyede gerçekleşiyor

Altcoinlerde durum ne? Tezos, Hbar, VeChain ve Algorand fiyatında son duruma bakalım. Bazıları piyasadaki genel gidişatın aksine yükseliş momentumunu koruyor. Kaynak: ALGO/USD grafiği TradingView

VeChain (VET)

Yükseliş trendini korumayı başaran başka bir kripto para da VeChain. Yine de VET grafiklerinde küçük düzeltmeler yaşandı. Buna rağmen geçtiğimiz hafta yüzde 13.91’lik artış kaydetti.

Şu an VET son 24 saatte yüzde 5.67 yükseliş ile 0.0072 dolardan işlem görüyor. 0.005 dolar seviyesi kripto paraya sağlam bir destek veriyor. Buna ilave olarak 400 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve son 24 saatte 201.1 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti.

Altcoinlerde durum ne? Tezos, Hbar, VeChain ve Algorand fiyatında son duruma bakalım. Bazıları piyasadaki genel gidişatın aksine yükseliş momentumunu koruyor. Kaynak: VET/USD grafiği TradingView

Tezos (XTZ)

Öte yandan Tezos ise etkileyici bir boğa yükselişinden sonra momentum kaybetmeye başladı. Son 7 günde yüzde 21.5’lik bir değer kaybı yaşadı.

Kripto para ATH’ye dokunduktan kısa bir süre sonra düşüş yaşadı ve şu an 3.28 dolardan işlem görüyor. Ayrıca XTZ 2.30 milyar dolarlık piyasa değerine sahip ve sonra 24 saatte 194.12 milyon dolar işlem hacmi sahip. Son 24 saat içinde ise yüzde 6.38 değer kaybetti.

Altcoinlerde durum ne? Tezos, Hbar, VeChain ve Algorand fiyatında son duruma bakalım. Bazıları piyasadaki genel gidişatın aksine yükseliş momentumunu koruyor. Kaynak: XTZ/USD grafiği TradingView

Hedera Hashgraph (HBAR)

Google, Hedera Hashgraphs’ın yönetim kuruluna katılırken, bu kripto para için önemli bir başarı olarak görüldü. HBAR boğaları ise cesaretini kaybetti çünkü kripto para son bir haftada yüzde 36.24’lük bir düzeltme yaşadı.

HBAR son 24 saatte ise yüzde 7.53 düştü. Şu an 0.040 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ise 132.37 milyon dolar olarak görünüyor. Son 24 saatlik işlem hacmi ise 8.81 milyon dolar.

İlgili – Google duyurusu sonrası Hedera Hashgraph pump yaptı – Yüzde 105 artış

Altcoinlerde durum ne? Tezos, Hbar, VeChain ve Algorand fiyatında son duruma bakalım. Bazıları piyasadaki genel gidişatın aksine yükseliş momentumunu koruyor. Kaynak: HBAR/USD grafiği TradingView

Kaynak

Etiketler:
X