Anasayfa Altcoin 2 kripto devi arasında 41.6 milyon XRP transferi

2 kripto devi arasında 41.6 milyon XRP transferi

2 kripto devi arasında 41.6 milyon XRP transferi
0
koinmedya_googlenews

2 kripto devi arasında 41.6 milyon XRP transferi gerçekleşti. Bu arada bir trader de XRP grafiğinde Golden Cross gözlemliyor.


2 kripto devi arasında 41.6 milyon XRP transferi

Üç kripto para borsası, dudak uçuklatan miktarlarda XRP transferleri gerçekleştirdi. Tam da bir traderin XRP grafiğinde Golden Cross gösterdiği bir sırada bunun yaşanması dikkat çekti.

Bir Twitter kullanıcısı Golden Cross gösteren bir XRP grafiği paylaştı. Buna göre yakın bir zamanda yükseliş olacak. Bu arada üç büyük kripto para borsası aralarında devasa miktarlarda XRP transferi gerçekleşti.

XRP Golden Cross

Twitter kullanıcısı “@gordongekko369” bir ekran görüntüsü paylaşarak, üçüncü en büyük kripto paranın boğa bir Golden Cross oluşturduğunu söyledi. Genellikle bu formasyonun oluşmasından sonra kripto paranın fiyatının yükselmesi bekleniyor.

İlgili – Balinalar ne yapıyor? Bilinmeyen cüzdanlar arası 65 milyonluk XRP transferi

Trader @gordongekko369 grafikte XRP fiyatının 0.37 doların üzerine yükselmesini beklediğini gösteriyor.

2 kripto devi arasında 41.6 milyonluk XRP transferi gerçekleşti. Bu arada bir trader de XRP grafiğinde Golden Cross gözlemliyor. Kaynak: Twitter

Kısa süre önce bir Golden Cross da Bitcoin grafiğinde kaydedilmişti. Buna rağmen yükseliş yerine BTC fiyatı 10,000 doların altına geriledi.

İlgili – Jed McCaleb’dan XRP satışı savunması

41.6 milyon Ripple transferi

XRPL Monitor ise iki kocaman fon transferini haber veriyor. Buna göre toplamda 11,419,591 dolar değerinde 41.6 milyon XRP transferi gerçekleşti.

Analitik firması Bithomp tarafından sağlanan verilere göre ise iki büyük kripto para borsası Binance ve Huobi ve bir de daha küçük Bithumb bu XRP işlemleri ile ilgili.

Bithumb cüzdanları arasında 25 milyon XRP gönderimi yapıldığı bildiriliyor. İkinci işlemde ise Huobi Binance’ye 16,660,000 XRP gönderdi.

2 kripto devi arasında 41.6 milyonluk XRP transferi gerçekleşti. Bu arada bir trader de XRP grafiğinde Golden Cross gözlemliyor. XRPL Monitor Kaynak: Twitter

Son günlerde yüklü miktarlarda XRP transferleri dikkat çekiyor. Kripto paranın fiyatı da geçen sene gördüğü 0.18 dolarlık seviyeden önemli ölçüde toparlandı.

Kaynak

Etiketler:
X