pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin 2020’nin en çok kazandıran coini Chainlink ne zaman düzeltme yapacak?

2020’nin en çok kazandıran coini Chainlink ne zaman düzeltme yapacak?

2020’nin en çok kazandıran coini Chainlink ne zaman düzeltme yapacak?
0
koinmedya_googlenews

2020’nin en çok kazandıran coini Chainlink (LINK) oldu.


2019 ve 2020’de Chainlink, en iyi performans gösteren coinler arasında. Geçen birkaç haftada gösterdiği yukarı yöndeki momentum, kriptonun yeni zirveleri test etmeye hazırlandığını gösteriyor.

Ancak yukarı yöndeki bu ivme, yavaşlama işaretleri de veriyor. Yine de 4.00 dolardaki güçlü direnişi aşarak üzerine çıkan kriptonun güçlü makro momentumunun durup durmayacağı belirsizliğini koruyor.

koinmedya_brave

Analistler, boğalar gücünü kaybederse, 3.00 dolardaki önemli destek eksikliğinin LINK’de ciddi bir geri çekilmeye neden olabileceğini düşünüyor.

 

2020’nin en çok kazandıran coini nereye gidiyor?

2020’nin en çok kazandıran coini Chainlink, kripto marketini sıkıca takip ediyor. Yazı hazırlandığı esnada kripto 4.11 dolardan işlem görüyordu. Bu da, geçen pazartesi geldiği 3.89 dolardan hafifçe tırmandığını gösteriyor.

Şu sıra LINK, bir orta dönem, yanlamasına ticaret süreci içine sıkıştı. Bu da, geçen Çarşamba günü, haftalık 4.89 yakalayan kriptonun sert düşüşünü takiben yerleşti. Hadise, toplam kripto marketinde görülen yoğun satışın hemen öncesinde gerçekleşti.

Dün kripto, BTC paritesinde yakaladığı bir flamanın altına doğru kırılarak daha fazla düşüşe kapı araladı.

Twitter’in önde gelen analistlerinden Bagysy, kısa süre önce attığı bir tweette, referans olarak kullandığı bir grafikte kırılma gösteren Chainlink’ten bahsetti:

“LINK güncellemesi: fiyat flamanın altına düştü. Fakat HTF yapısını bozmadı. Aralığa geri dönen bir oyun için 1. bölgeye bakardım. Eğer mumlar bu aralık altında kapanmaya başlarsa iyi değil. 2. bölge, daha derin fitiller yakalamak için olurdu.”

LINK düşüşü yatırımcılar için acımasız olabilir

Diğer önemli bir kripto analisti Josh Roger, kriptonun şu an fiyat keşfinde olduğunu ve eğer 3.00 dolar bölgesine düşerse, ciddi destek bulmadan önce 2.80 dolara kadar düşebileceğini söyledi.

2020’nin en çok kazandıran coini Chainlink yol ayrımında görünüyor. Major kayıplar gösterebilme potansiyeline karşın, eğer total kripto marketi boğa hareketine devam ederse, Chainlink de yukarı yöndeki momentumuna devam edebilir.

Kaynak

X