Anasayfa Altcoin Hoskinson: Önümüzdeki 2 ayda Cardano’da çılgın sürprizlere hazır olun

Hoskinson: Önümüzdeki 2 ayda Cardano’da çılgın sürprizlere hazır olun

Hoskinson: Önümüzdeki 2 ayda Cardano’da çılgın sürprizlere hazır olun
0
koinmedya_googlenews

Piyasa değerine göre on birinci en büyük kripto para Cardano’da çılgın sürprizlere hazır olun. En azından ADA kurucusu Charles Hoskinson böyle diyor.


Hoskinson: Önümüzdeki 2 ayda Cardano’da çılgın sürprizlere hazır olun

Cardano kurucularından Hoskinson, 22 Şubat’ta bir tweetinde, topluluğa önümüzdeki aylarda önemli bir olay yaşanacağını söyledi. Hoskinson ayrıca Ethereum kurucu ortaklarından. Ona göre ADA bir buzdağı gibi ve yakında çok bir etki ile ortaya çıkacak.

Hoskinson tweetinde ürün yöneticisi ile Cardano’daki gelişmeleri görüşmek üzere birar aya geldiğini söylüyor. Ayrıca ikili görüşmede yeni fikirleri de ele aldı ve piyasada yakın zamanda yaşanacaklar da görüşüldü. Bunların ardından Hoskinson Cardano’yu bir “buzdağına” benzetiyor. Yani bu projenin büyük bir kısmını henüz göremiyoruz.

koinmedya_bybit

Hoskinson aslında şunu demek istiyor. Cardano ekosisteminde perde arkasında birçok gelişme yaşanıyor. Yine ona göre önümüzdeki iki ayda Cardano’da çılgın sürprizlere hazır olun.

İlgili – Cardano ADA nedir ve nasıl çalışır?

Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) tweetinde şöyle diyor: “Günümün en iyi kısmı. Gelişmeler, yeni fikirler ve piyasaya yakında ne gelecek konulu ürün yöneticisi ile görüşme fırsatı oldu. Cardano bir buzdağı gibi. Sizin görmediğiniz çok şey var. Ancak yakında çok büyük bir etkisi olacak. Önümüzdeki 2 ayda Cardano’da çılgın sürprizlere hazır olun.”

Cardano yakın bir zamanda Ouroboros Byzantine Fault Tolerance (OBFT) protokolünü geliştirmişti. Bu hard fork Cardano blockchainini Shelley’e çok daha yaklaştırıyor. Shelley ise sisteme Proof of Stake (PoS) konsensüs algoritmasını getirecek. Dahası bu güncelleme Cardano’nun tam bir merkeziyetsiz blockchaine geçişi yönünde atılmış dönüm noktası olan bir adım.

Piyasa değerine göre on birinci en büyük kripto para Cardano'da çılgın sürprizlere hazır olun. En azından ADA kurucusu Charles Hoskinson böyle diyor.

İlgili – Cardano ADA pump haberi yolda mı?

Cardano yakın zamanda teşviklerin de olduğu Shelley testnetini başlatmıştı. OBFT da bunun ardından gelen önemli bir gelişme. Bu testnet ise şunu gösteriyor. Bir kere Shelley dönemi başladı mı Cardano kullanıcılara gerçek ADA ödülleri verebilecek.

Kaynak

Etiketler:
X