Anasayfa Kripto para Haber BitCherry – Güvenilir ve dağıtık bir iş ekosistemi oluşturun

BitCherry – Güvenilir ve dağıtık bir iş ekosistemi oluşturun

BitCherry – Güvenilir ve dağıtık bir iş ekosistemi oluşturun
0
koinmedya_googlenews

BitCherry, ticari uygulamalarda kullanılabilecek bir blockchain altyapısıdır. Yenilikçi bir fiziksel katman düşüncesiyle ‘P2Plus’ Şifreleme Protokolü oluşturan BitCherry, ticaret talebini karşılayan genel bir blockchain altyapısıdır.


BitCherry nedir?

BitCherry, ilişki atlası tarafından geliştirilen karma harita ile yüksek düzeyde ölçeklenebilir veri mimarisi elde etmek için akıllı sözleşme ve zincirler arası fikir birliği gibi operasyonel mekanizmayı sağlar. Bu blockchain altyapısı, geliştirme maliyetlerini büyük ölçüde azaltır ve zincirde dağıtılmış ticaret için yüksek performanslı, yüksek güvenli ve yüksek kullanılabilir altta yatan kamu zinciri desteği sağlar.

IPv8 teknolojisine dayalı dünyanın ilk ticari ölçeklenebilir blok zinciri altyapısı olarak BitCherry, sektördeki kapsamlı ve derinlemesine gelişmeye odaklanmaktadır. Güçlü ekolojik kaynaklarla BitCherry, iş ihtiyaçlarına büyük önem vermektedir.

koinmedya_brave

Küresel blockchain teknolojisi ve endüstrisinin araştırma kaynaklarını toplayan BitCherry, iletişimi ve işbirliğini aktif olarak teşvik edecek ve çeşitli alanlarda blockchain teknolojisinin uygulamasını hızlandıracaktır. Bu arada, BitCherry, gerçek işi blockchain’e yansıtacak akıllı sözleşme ile değer etkileşimi gerçekleştirecek. Ek olarak, proje, ekolojik değerin yüksek hızlı dolaşımını sağlayan ve iş kapalı döngüsünü genişleten işbirliği geçiş platformları, alanları ve alanları ile yeni bir iş modeli ve oldukça güvenilir ve güvenilir bir dağıtılmış iş ekosistemi inşa edecek.

Teknoloji açısından, projenin çekirdek veri yapısında ‘Karma İlişki Spektrumu (Hash Relationship Spectrum)”nun BitCherry temel veri kabulü, kamu ağının TPS’sinin endüstri standardının çok ötesinde olan 100.000+’e ulaşmasını mümkün kılar. Aynı zamanda, BitCherry uzun yıllar İnternet mühendisliği deneyimini ifade eder ve IPv8 protokolünde temel şifreli iletişim mimarisini oluşturur. Noktadan noktaya bilgi şifrelemesini gerçekleştirirken ve etkileşim süreci sırasında kullanıcı verilerinin gizliliğini ve güvenliğini sağlarken, yüksek hızlı ara bağlantı sağlamak.

BitCherry nasıl çalışır?

Ayrıca, proje uzlaşma katmanına odaklanır. Orijinal P2Plus ağ protokolü ile birleştirilen BitCherry ilk olarak, düğümlerinin tam eşitliğini sağlarken ağ saldırılarını etkili bir şekilde önleyebilen aBFT + PoUc konsensusu önerdi. Geliştirme açısından, proje geliştiricilere dost, ana dil programlama ve destek kaynakları ile çağrılan mükemmel geliştirme araçlarına sahiptir, geliştiricilerin öğrenme eğrisini de yumuşatmanın geliştirme maliyetini azaltmasına izin verir.

Üst sınıf ekonomi açısından BitCherry, Bit-U’yu, ticari uygulamaların sağlıklı ve düzenli gelişiminin ekolojisini tam olarak korumak için Dapp ve işletme ekosistemi için temel kullanıcı etkinliği ve kullanıcı kaynakları sağlamak amacıyla bir teşvik olarak kullanır.

Bu nedenle, BitCherry derin teknik altyapıya, güvenli bir gizliliğe ve sorunsuz kullanıcı deneyimine sahip olgun bir kamu zinciri sistemidir. Bu nedenle, BitCherry, BitCherry’nin çevrimiçi teknolojisi ve geliştirme platformunu geliştirmek için akıllı sözleşmelerin güvenliği ve uygulanabilirliği için birçok teknolojiyi kullandı.

Bu sayede BitCherry, blockchain teknolojisi kodlaması ve ürün izlenebilirliği, tedarik zinciri finansmanı, ticari tüketim, varlık dijitalleştirme, finans, e-ticaret, bulut bilişim ile ilgili blockchain teknolojisi kodlama ve sürekli mimari dahil olmak üzere teknik kaynakları, insan kaynaklarını, iş kaynaklarını ve çeşitli yenilikçi kaynakları entegre edebilir.

Sonuç olarak, BitCherry P2Plus şifreli ağ protokolü gelecekte toplumun ticari değerini büyük ölçüde teşvik edecek ve herhangi bir kişi veya kuruluş ürünlerini ve hizmetlerini geliştirmek bu ağı için kullanabilir.

Ayrıca, BitCherry’nin Singapur, Güney Kore, Rusya ve diğer bölgelerde geniş bir topluluk tabanı vardır. Yurtiçinde ve yurtdışında güçlü teknik altyapısına ve topluluğun büyük desteğine güvenen BitCherry hızlı bir büyüme kaydetti. BitCherry gelişmeye odaklanmaya, ticari işbirliğini ve diğer yönleri keşfetmeye devam edecek, altta yatan kamu zincirinin olgunluğunu hızlandıracak ve kurumsal blok zincirinin “0’dan 1’e” sürecini büyük ölçüde güçlendirecektir.

Daha fazlası için :

Twitter:https://twitter.com/BitCherryGlobal

Facebook: https://www.facebook.com/BCHCGlobal/

Instagram:https://www.instagram.com/bitcherryofficial/

Telegram:https://t.me/BitCherryGlobal

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitcherry/ 

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCBQ20Vuk3aqTIDPhZmYsTkQ

Resmi Website:https://www.bitcherry.io/

Telegram:https://t.me/BitCherryGlobal

Turkey:http://t.me/BitCherryTurkey

WhatsApp:https://chat.whatsapp.com/J9uHDZ0vJ9t1YyyHpgYfP4

Medium:https://medium.com/@bitcherryofficial

Twitter:https://twitter.com/BitCherryGlobal

Instagram:https://www.instagram.com/bitcherryofficial/

Facebook:https://www.facebook.com/BCHCGlobal/

YouTube:https://www.youtube.com/channel/UCBQ20Vuk3aqTIDPhZmYsTkQ

LinkedIn:https://www.linkedin.com/company/bitcherry/

X