Anasayfa Ethereum Ethereum yükselişi sürecek mi yolun neresindeyiz?

Ethereum yükselişi sürecek mi yolun neresindeyiz?

Ethereum yükselişi sürecek mi yolun neresindeyiz?
0
koinmedya_googlenews

Ethereum yükselişi sürecek mi yolun başında mıyız? 2020’nin en iyi performans gösteren kripto paralarından biri olan ETH, çıkışını sürdürebilecek mi?


Ethereum yükselişi sürecek mi yolun başında mıyız?

 

Ethereum’un 2020‘nin en iyi performans gösteren altcoinlerinden biri olduğu ve yükselişin 200 doların üzerine çıktıktan sonra parabolik bir hal aldığı sır değil. Öyle ki yaklaşık 2 hafta süren bu parabolik ralli, ETH fiyatının 290 dolara kadar yükselmesini sağladı. ETH bu ralliden sonra tüm piyasa gibi büyük bir düzetmeye maruz kalsa da 250 dolarda güçlü bir destek bulmayı başardı ve yeniden 280 dolara kadar tırmandı.

koinmedya_bybit

ethereum yükselişiHer ne kadar Ethereum ve diğer kripto paralar 2020’de güzel bir ivme yakalasa da, son zamanlarda sık sık gelmeye başlayan düzeltme hareketleri, yatırımcıyı oldukça tedirgin ediyor. Ancak önde gelen analistlerden AngeloBTC, piyasaların 2020’de şaha kalkacağından emin gibi gözüküyor. AngeloBTC, 2021’e kadar Bitcoin’in minumum 30 bin dolara, Ethereum’un minumum 500 dolara, Ripple’ın ise minumum 1 dolara çıkacağını ileri sürüyor.

”2021 yılına kadar minumum asgari beklentim:

Bitcoin: $ 30k

Ethereum: $ 500

XTZ: $ 10

XRP: $ 1

İyi şanslar, iyi eğlenceler.”

Değerlendirme:

Bitcoin halving etkinliğine 3 aydan daha kısa bir zaman diliminin kaldığı bugünlerde piyasaların iyice gerilmeye başladığını görüyoruz. Özellikle çok sık aralıklarla gelmeye başlayan düzeltme hareketleri, yakın zamanda yukarı yönlü büyük bir rallinin başlayacağına dair hissiyat oluşturuyor. Çünkü kripto para piyasaları için ne zaman büyük fiyat hareketleri yaklaşsa, öncesinde sık aralıklarda düzeltme hareketleri boy gösteriyor.

Oluşan konjonktür değerlendirildiğinde AngeloBTC’nin vermiş olduğu tahmin hiç de uzak bir ihtimal gibi görünmüyor!

İlgili haber: Ethereum MetaMask cüzdanı sayısı 1 milyonu geçti

Ethereum yükselişi sürecekKripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

 

Etiketler:
X