pawnhub_koinmedya
Anasayfa Kripto para Haber Binance planlanmamış bakıma girdi – Topluluk çileden çıktı!

Binance planlanmamış bakıma girdi – Topluluk çileden çıktı!

Binance planlanmamış bakıma girdi – Topluluk çileden çıktı!
0
koinmedya_googlenews

Binance planlanmamış bakıma girdi. Topluluk çileden çıktı! Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olma unvanını elinde bulunduran Binance, borsanın ani bakıma girdiğini duyurdu. Sistemde açık pozisyonu olanlar isyan etti.


Binance planlanmamış bakıma girdi – Topluluk çileden çıktı!

 

Vakit nakittir anlayışı 7/24 aktif olan kripto para piyasaları için hayati bir önem taşır. Bazen saniyelerle bir emri girmeyi kaçırıp sermayenizin büyüklüğüne göre binlerce dolarlık kayba uğrayabilirsiniz. Bu yüzden sistem kasmaları ya da önceden haber verilmeksizin yapılan bakımlar, yatırımcıların hiçbir zaman karşılaşmak istemedikleri durumlardır. Yaşanan bu olumsuz çok revaçta olan bir borsayı bile zor bir duruma sokabilir. Binance’de bugün bunlardan birini yaşadı.

koinmedya_brave

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance, birkaç saat önce daha önceden takvimde belirtmemesine rağmen ani bir kararla sistemi geçici bir süreliğine bakıma aldı. Duyuru Binance Support‘un yanı sıra Twitter üzerinden de yapıldı.

Yapılan açıklamayla beraber Binance kullanıcıları için mevduat ve para çekme, spot ticareti, marj ticareti ve P2P ticareti gibi pek çok işlem askıya alındı.

Binance CEO’su CZ’de yaşanan olumsuz durumu Twitter hesabından paylaştı.

”Planlanmamış sistem bakımı, Alım – Satım işlemleri duraklatıldı. Üzerinde çalışıyorum.”

Binance planlanmamış bakıma girdi Kullanıcılar mutlu değil!

Binance’den yapılan planlanmamış sistem bakım duyurusunun ardından pek çok kullanıcıdan homurtu çıkmaya başladı. İnsanlar doğal olarak haber verilmeden başlatılan bu bakım işlemi için ağır eleştirilerde bulundu.

”İnanılmaz.

Binance’de bu sorunlar gittikçe gündelik hale geliyor.

Buna rağmen hala kaldıraçlı işlem çiftleri eklemeye devam ediyorlar. Öncelikli hedefleri paramızı en hızlı yoldan kaybetmemiz.”

Binance’de yaşanan aksaklık hala giderilebilmiş değil. Bakalım CZ yaşanan bu olumsuz durumu telafi edebilmek için bir şeyler yapacak mı?

İlgili haber: Tezos ve Zcash altcoinleri peşinden sürüklüyor

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Etiketler:
X