Anasayfa Altcoin Ripple fiyat hedefi 0.40-0.50 dolar, ama önce…

Ripple fiyat hedefi 0.40-0.50 dolar, ama önce…

Ripple fiyat hedefi 0.40-0.50 dolar, ama önce…
0
koinmedya_googlenews

Her ne kadar 0.30 doların altına son geri çekilmeye rağmen bazı analistler “Ripple fiyat hedefi 0.40-0.50 dolar” diyor. Ancak önce şu koşulların olgunlaşması gerekiyor.


Ripple fiyat hedefi 0.40-0.50 dolar

Son düşüşe rağmen trader ve analistler XRP ile ilgili boğa kalmaya devam ediyor. Bunlardan birine göre bir sonraki Elliot dalgası XRP fiyatını 0.4-0.5 dolar seviyesine taşıyacak.

Üçüncü en büyük kripto para olan XRP bugün erken saatlerde yüzde 10’luk bir düşüş yaşadı. EOS, Cardano ve Stellar’da da benzer düşüşler görüldü. Bunun başlıca sebebi ise Bitcoin grafiklerinde görülen ani geri çekilme. Sonuçta ilk 10’daki diğer altcoinler de BTC fiyatındaki düşüşü takip etti.

“Joker” ismi ile bilinen kripto trader ise bu düşüşe rağmen Twitter’de XRP konusunda boğa kalmaya devam ediyor. Ona göre Ripple fiyat hedefi 0.4 dolar – 0.5 dolara işaret ediyor. Trader burada Elliot Dalga teorisini uyguluyor. Buna göre XRP/USD paritesinde dördüncü dalga başladı. Ardından gelecek Dalga 5 ise XRP fiyatını 40 – 50 cent değere doğru taşıyacak.

İlgili – Ripple XRP fiyatı 0.30 doların altına geriledi

Her ne kadar 0.30 doların altına son geri çekilmeye rağmen bazı analistler Ripple fiyat hedefi 0.40-0.50 dolar diyor. Ancak önce şu koşulların olgunlaşması gerekiyor. Joker ayrıca mevcut düşüşün bu fiyat tahmini için fark etmediğini de kaydediyor. XRP fiyatı düşüşte 0.23 doları görse bile.

Trader @BTC_JackSparrow da bu boğa görüşünü paylaşıyor. XRP düştiğünde alım yaptığını kaydediyor. Şöyle diyor: “Sıçrama zamanı için yeniden bir miktar XRP aldım.”

Her ne kadar 0.30 doların altına son geri çekilmeye rağmen bazı analistler Ripple fiyat hedefi 0.40-0.50 dolar diyor. Ancak önce şu koşulların olgunlaşması gerekiyor. BTC, LTC, XRP düşüşte

Şu an Bitcoin, Litecoin ve XRP fiyatı düşüş yaşıyor. Bazılarına göre bu üçü “yakıt ikmali yapmak için iniş yapan uçak” gibi. Sonuçta yakıt aldıktan sonra yeniden yükselecekler. Cryptoboy de ETH ve XRP’deki çöküşün çok hızlı olduğuna dikkat çekiyor.

İlgili – Ripple XRP’nin ATH yapmasını bankalar mı engelliyor?

Sonuç olarak öyle görünüyor ki bazı analistler hala XRP ile ilgili boğa ve Ripple fiyat hedefi için 0.4 dolar ve 0.5 dolarda ısrarcı. XRP fiyatı için iki psikolojik seviye var. Birincisi 0.5 dolar ki geçen sene buraya yaklaşmıştı. Bir de 1 dolar seviyesi. Burası traderlerin hayallerini süsleyen bir seviye olmaya devam ediyor.

Kaynak

Etiketler:
X