Anasayfa Altcoin Steemit Tron ağında ve Tron fiyatları yükselmeye devam ediyor

Steemit Tron ağında ve Tron fiyatları yükselmeye devam ediyor

Steemit Tron ağında ve Tron fiyatları yükselmeye devam ediyor
0
koinmedya_googlenews

Blockchain tabanlı sosyal medya aracı Steemit Tron ağında. Bu gelişmenin ardından Tron yakaladığı yükseliş trendini devam ettiriyor.


Steemit Tron ağında

Son günlerde blockchain tabanlı sosyal medya araçları gittikçe popüler olmaya başladı. Blockchain tabanlı sosyal medya araçlarından öne çıkanlar ise Steemit, Medium ve Reddit. Steemit, sosyal medya ağı üzerinde içerik üreten kullanıcıları Steem isimli kripto parası ile ödüllendiriyor. Dün Steemit, blockchain ağını Tron blockchain’ine taşıyacağını duyurdu. Steemit Tron ağında ve bu haberin ardından Tron, dün ciddi biçimde değer kazandı.

Lütfen Bkz: “Ethereum bitmiştir”: Justin Sun

Tron Kuruluşu son dönemlerde Tron kullanımını arattıracak alternatif kanal arayışında ve bu konuda önemli başarılar elde ediyor. Steemit başarısından önce ünlü elektronik devi Samsung’dan da Tron yatırımcılarını sevindirecek haber geldi. Samsung’un blockchain tabanlı telefonları, Tron tabanlı uygulamaları destekliyor. Blockchain tabanlı Galaxy S10 ve yeni çıkacak olan Galaxy S20 telefon kullanıcıları, blockchain key store’dan Tron Dapps’lerini yükleyebilecek. Bu Dapps’ler Tron kullanımını arttırıyor.

Dapps Radar’ın verilerine göre son 24 saatlik dilim içerisinde 888TRON isimli şans oyunu uygulaması $765.4K, Play Royal isimli uygulaması ise $1.6K’lik işlem hacmine sahip.

Lütfen Bkz: Ethereum zamanı dedirten 5 gelişme

Steemit’in yöneticilerinden Ned Scott, Steemit’in kripto paraların kitlesel adaptasyonuna hizmet ettiğini belirtti. Özellikle mikro ödemeler ve tippin (bahşiş) ile kripto paraların talebi artış gösteriyor. Tron CEO’su Justin Sun ise Steemit ile arasında anlaşmayı aşağıdaki tweet’inde takipçilerine duyurdu.

Aşağıdaki grafikte Tron fiyatlarının son günlerdeki performansını görüyoruz. Steemit haberi ile Tron 2,3 cent bandından 2,5 cent’in üstüne çıktı. Yazının kaleme alındığı saatte Tron, CoinMarketCap sıralamasında Tezos ve Cardano’nun hemen ardında 12’inci sırada yer alıyor.

Steemit Tron Steemit Tron ağında ve Tron fiyatları yükselmeye devam ediyor

Kaynak

X