Anasayfa Altcoin İşte 2020 yılının altcoin kahramanları
koinmedya_brave

İşte 2020 yılının altcoin kahramanları

İşte 2020 yılının altcoin kahramanları
0

Altcoin kahramanları son zamanlarda piyasaya damgalarını vurmaya başlayan başarılı  

altcoinler. Gösterdikleri performans ile belkide Bitcoini de geride bırakan bu kahraman altcoinler hangileri?


Altcoin kahramanları 

Bitcoin son altı haftadır inanılmaz bir performans gösteriyor. Sadece Bitcoin mi? Uzun zamandır atağa geçmesi beklenen XRP ve ETH de aynı şekilde muhteşem kazanımlar elde ettiler. Piyasanın ilk üç kripto parası bu şekilde etkileyici kazanımlar ortaya koyup dikkatleri üzerlerine çekerken, aşağılarda bir yerlerde gözden kaçan ama aynı şekilde muhteşem performans gösteren altcoinler de var. Hedera Hashgraph, Chainlink ve Huobi borsasının tokeni Huobi token bunlardan öne çıkanlar.

altcoin kahramanları İşte 2020 yılının altcoin kahramanları

Hedera Hashgraph, Google tarafında Hedera Hashgraph ile çalışılacağının açıklanması sonucu HBAR token iki gün içinde %350 oranında araatış gösterdi. Ayrıca Hedera’nın değer kazanmasına kaataakı sağlayan bir diğer gelişme de, Hedera Hashgraph’ın, Hedera mainnetindeki geliştiriciler için Hedera Konsensusu başlatamış olması. Ancak bu gelişmelerin Hedera’nın organik olarak büyümesine katkısını söylemek için henüz erken. Boeing, IBM ve Deutsche Telekom gibi yönetim konseyine sahip olmasıyla Hedera gelecek aylarda çok daha fazla değer kazanımı yaşayabilir.

altcoin kahramanları İşte 2020 yılının altcoin kahramanları

ChainLink’ kripto parası LINK yılın başından bu yana aşamalı olarak yükselmeye devam ediyor. ilk 40 gün içinde %150 değer kazandı LINK. Firma 2020 yılında tokenin benimsenmesini sağlayacak ve fiyatını arttıracak ortaklıklar yapmaya başladı.

altcoin kahramanları İşte 2020 yılının altcoin kahramanları

Huobi borsasının kendi tokeni Huobi token önemli bir benimsenme oranı kaydetmeye başladı. 2020 yılının başından bu yana % 92 artış kazandı Huobi. Şubat ayının 10’unda, sadece bir gün içinde % 33 sıçrama kaydetti. Borsanın websitesinden yapılan açıklamaya göre Huobi Mainnet yakında hayata geçirilecek. Ayrıca bir haftadan az bir zaman önce Huobi borsası 2020 ilk çeyreği için HT yakma döngüsü değişikliklerini ilan etti.

Bu altcoinler ve bazıları bu yılın başından bu yana artık kendilerini göstermeye başladılar. Bu yıl kripto para dünyasında iyi şeyler olacağa benziyor bakalım bizi neler bekliyor.

Bknz: Bitcoin hakimiyeti son 8 ayın dibinde – Altcoin bahar yelleri

Kaynak 

koinmedya_brave
X