Anasayfa Altcoin Chiliz futbol devi Barcelona ile anlaştı
koinmedya_brave

Chiliz futbol devi Barcelona ile anlaştı

Chiliz futbol devi Barcelona ile anlaştı
0

Chiliz futbol devi Barcelona ile anlaştı. Daha önceden PSG, Juventus, Westham United, Roma, Atletico Madrid ve Galatasaray gibi pek çok ünlü kulüple anlaşan Chiliz, Katalan ekibi Barcelona ile de anlaştı.


Chiliz futbol devi Barcelona ile el sıkıştı

 

FC Barcelona, Blockchain tabanlı eğlence ve spor platformu Chiliz ile küresel ortaklık anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında Barcelona destekçileri, taraftar etkileşim ve oylama platformu Socios.com aracılığıyla ‘Barça Fan Tokens’ alıp, bu tokenları kullanarak kulübün günlük faaliyetleri hakkında çeşitli anketlere katılıp ödül kazanabilecekler.

Chiliz futbol devi Barcelona

İlgili haber: Galatasaray’ın Taraftar Tokeni “$GAL” Arzı Başladı!

Taraftarlar dünyanın neresinde olursa olsunlar Barca Fan Tokens’lara ulaşıp bu yenilikçi girişimin bir parçası olabilecekler. Ayrıca taraftarlar Barca Fan Tokens’larını istedikleri zaman dünyanın en büyük borsalarında listelenen Chiliz (CHZ) şeklinde kullanabilecekler.

Kulüp tarafından imzalanan ilk blockchain ortaklığı olan bu ittifak, Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus ve FC Barcelona Ticaret Kurulu Başkanı Josep Pont’un katılımıyla Camp Nou Stadyumunda düzenlenen etkinlikte resmi hale getirildi. Etkinlikte Josep Pont, Alexandre Dreyfus’a 88 numaralı Chiliz isimli formayı takdim ederek samimi pozlar verdi. Bu pozlar Barcelona resmi Twitter hesabında da yayımlandı.

”FC Barcelona blockchain platformu Chiliz ile küresel ittifak kurmaktan gurur duyar. Kripto para birimi $ CHZ’yi kullanarak, yakında kulüp anketlerinde oy kullanabilmek ve ödüller kazanma hakkı veren Barça Fan Tokens’larını satın alabileceksiniz.”

Socios.com & Chiliz CEO’su ve Kurucusu Alexandre Dreyfus’un açıklaması:

“Bizler dünya çapında kitlesel hayran grubu olan FC Barcelona’yı Socios.com’a davet etmekten çok heyecanlıyız. Dünya çapında 300 milyondan fazla hayranıyla şüphesiz dünyanın en çok desteklenen futbol kulübü olan Barça, devletlerin ve milletlerin ötesine geçerek, bünyesinde pek çok milleti ve kültürü barındırmaktadır. FC Barcelona taraftarlarını Socios.com küresel topluluğuna eklemek, bizi blockchain’i geniş kitlelere yayma hedefimize bir adım daha yaklaştırıyor.”

Barça ortaklık haberi CHZ’yi uçurdu

CHZ, Barcelona iş birliği anlaşmasının duyulmasıyla beraber uçuşa geçerek son 24 saatte %45 değer kazanmayı başardı.

Chiliz futbol devi Barcelona

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

koinmedya_brave
Etiketler:
X