Anasayfa Altcoin Hbar Google sayesinde yüzde 160 pump yaptı

Hbar Google sayesinde yüzde 160 pump yaptı

Hbar Google sayesinde yüzde 160 pump yaptı
0
koinmedya_googlenews

Hbar Google sayesinde uçuşa geçti ve fiyatlar tavan yaptı. Google Hedera Hashgraph blockchain’inin nodlarını kontrol edecek ve teknik destek sunacak.


Hbar Google sayesinde uçuşta

Google, Hedera yönetim konseyinin bir üyesi olarak hizmet vereceğini duyurdu. Ayrıca Google Cloud, Hedera Hashgraph blockchain’inin düğümlerini kontrol etmeye ve teknik konularda destek verme karar verdi. Google açıklamasından sonra Hedera Hashgraph blockchain’inin kripto parası HBAR fiyatları, tam anlamıyla roketledi. Fiyatlar 1,86 cent seviyesinden 4,91 cent’e kadar çıktı. Google sayesinde Hbar fiyatlarında yüzde 160 pump yaptı.

Lütfen Bkz: Neo 16 dolarlık direnç seviyesini hedefliyor

Aşağıdaki grafikte Hbar fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Hbar Google Hbar Google sayesinde yüzde 160 pump yaptı

Hbar fiyatları 5 cent direncinden sonra 4 cent civarında konsolide oluyor.

Google Cloud geliştiricilerinden Allen Day Hedera ile geliştirdikleri ortaklık hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Hedera halka açık testler ve ekosistemi için Google Cloud’u tercih etti. Google’un kapsamlı ağı sayesinde kullanıcılar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar uygulamalarına ulaşabilecekler.”

Hedera yönetim konseyinin Google’dan başka da önemli üyeleri var. IBM ve Boeing bu üyelerden bazıları. Hedera Hashgraph blockchain’i diğer blockchain ağlarında olduğu gibi para ve bilgi transferinde dağıtılmış hesaplar teknolojisini kullanıyor.

Lütfen Bkz: Cardano ve EOS golden cross yaptı

Kaynak

Etiketler:
X