Anasayfa Altcoin Halving öncesi Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’de pump

Halving öncesi Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’de pump

Halving öncesi Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’de pump
0
koinmedya_googlenews

Halving öncesi Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’de yaşanan fiyat artışı, altcoinlerin de değer kazanmasına yol açtı. Altcoinlerin (Bitcoin hariç tüm kripto paralar) değeri 2020’de yüzde 65’in üzerinde değer kazanarak 60 milyar dolardan 100 milyar dolar seviyesine çıktı.


Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’de pump

Kripto para piyasalarında gözler Mayıs 2020’deki Bitcoin halving’ine kilitlenmiş durumda. Bu nedenle Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’deki halving gözden kaçıyor. Nisan ayında Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’de yaşanacak olan halving etkisi ile fiyatlarda ciddi artış yaşanıyor. İkilide yaşanan fiyat hareketleri Bitcoin’de yaşanabilecek fiyat hareketleri hakkında da fikir veriyor.

Bitcoin SV ve Bitcoin Halving öncesi Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’de pump

koinmedya_bybit

Lütfen Bkz: FED para arzını 2008’den beri iki kat arttırdı: Tek yol Bitcoin

Bitcoin SV fiyatlarında 2020 yılında baş döndürücü bir hareketlenme yaşanıyor. 9 Ocak 2020’de 113 dolardan işlem gören BSV, 14 Ocak’ta 450 doların üstüne çıkarak yüzde 300’lük değer kazandı. Bu artışın ardından 290 dolar seviyesinde konsolide olan BSV, bugün yeni bir pump daha yaşadı ve yüzde 15’lik prim ile 337 dolar seviyesine yükseldi.

Benzer fiyat hareketliliğini Bitcoin Cash’de de görmek mümkün. 2020 yılına 200 dolardan merhaba diyen Bitcoin Cash, yaklaşık yüzde 125 prim ile 445 dolardan işlem görüyor. Bitcoin SV’ye göre Bitcoin Cash daha da istikrar bir fiyat artışı yaşıyor.

Bitcoin SV ve Bitcoin Halving öncesi Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’de pump

Lütfen Bkz: Trump token: 2020 ABD seçim sonuçları için çıkarılmış iddia tokenı

Bitcoin Cash ve Bitcoin SV’de yaşanan fiyat hareketliliği, kripto para piyasalarına pozitif dışsallık yaparak altcoinlerin genelinde de fiyat artışlarına yol açtı.

Kaynak

X