Anasayfa Altcoin Tezos’u 4 günde yüzde 30 artıran etmen neydi?

Tezos’u 4 günde yüzde 30 artıran etmen neydi?

Tezos’u 4 günde yüzde 30 artıran etmen neydi?
0
koinmedya_googlenews

Tezos’u 4 günde yüzde 30 artıran etmen neydi? XTZ son birkaç ayın en dikkat çeken kripto paralarından biri. Bunun sebeplerine bakalım.


Tezos’u 4 günde yüzde 30 artıran etmen neydi?

Altcoin sezonu ile ilgili konuşmalar yeniden hız kazandı. Bu arada Tezos da bu yönde bir tavır sergiliyor. Kasım 2019’dan bu yana XTZ yükseliş trendi gösteriyor ve bu zaman diliminde yüzde 150 artış sağladı.

Dahası kısa süre önce 1.90 dolardaki direnç de kırılınca, analistler daha fazla ralli konusunda iyimser konuşuyor. Özellikle de önceki tüm zamanların en yüksek değeri olan 1.94 dolarda direnç eksikliği bunun için iyi bir ortam oluşturuyor.

koinmedya_bybit

Tezos'u 4 günde yüzde 30 artıran etmen neydi? XTZ son birkaç ayın en dikkat çeken kripto paralarından biri. Bunun sebeplerine bakalım.Tezos günlük grafik

Tezos performansı güçlü teknik verilerle adeta gösteri yapıyor

Son zamanların parlayan yıldızlarından biri de Tezos. Şubat’ta da güçlü kazançlar sağlıyor. Bugün ise bir miktar gerileme ile 1.98 dolara az bir düşüş yaptı.

“Ionescu Doru HODL” isimli Twitter kullanıcısı, Kasım 2019’dan bu yana Tezos grafiğini takip ediyor. Bugün yeni bir grafik paylaşarak, Tezos’u 4 günde yüzde 30 artıran etmene dikkat çekiyor. Burada alçalan kanalda bir kırılma var. Fiyat ayrıca 50 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamalarını da önemli ölçüde üzerinde.

İlgili – Tezos tüm zamanların zirvesinde! Artış devam eder mi?

Gerçekten de birçok analist XTZ sahipleri için iyi günler öngörüyor. Mesela, yılın başında “zippy1day”, Elliot Dalgası teknik analizini kullanarak, fiyat formasyonunun beşinci aşamaya geçtiğini vurgulamıştı.

“zippy1day” şöyle yazmıştı: “Ben Tezos’un alt dalgada (5) olduğunu düşünüyorum bundan dolayı güçlü kazançlar ve aynı zamanda stake yapılan paralar için getiriler bekleyin!”

Tezos'u 4 günde yüzde 30 artıran etmen neydi? XTZ son birkaç ayın en dikkat çeken kripto paralarından biri. Bunun sebeplerine bakalım.

Uzun vadeli görünüm nasıl?

Kısa ve orta vadeli düşüş ihtimallerine karşı, Bitcoin için boğa tahminleri yapılan bir ortamda Tezos’un da temelleri sağlam görünüyor.

Tezos merkeziyetsiz bir blockchain ve gerçek bir dijital toplum kurarak kendisini yönetiyor ve resmi doğrulamayı kolaylaştırıyor. Daha da basit söyleyecek olursak Tezos, DApps ve akıllı sözleşmeler oluşturmak için kendi kendini değiştiren, açık kaynaklı, çok amaçlı bir platform.

İlgili – Kripto para coin fiyatları neye göre belirleniyor?

Bu nedenle, yönetişim modeli hard forka ihtiyaç duymadan pazara göre gelişebiliyor. Piyasanın da aradığı istikrarlı bir model olmaya da aday olarak görülüyor.

Kaynak

Etiketler:
X