pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin Tezos tüm zamanların zirvesinde! Artış devam eder mi?

Tezos tüm zamanların zirvesinde! Artış devam eder mi?

Tezos tüm zamanların zirvesinde! Artış devam eder mi?
0
koinmedya_googlenews

Tezos tüm zamanların zirvesine çıktı. Analistler bu artışın devam etmesini bekliyor. Ayrıca dolar paritesinde olan bu değer artışının XTZ/BTC paritesine de yansıması bekleniyor.


Tezos tüm zamanların zirvesinde

Her ne kadar bütün gözler Bitcoin’de olsa da ilk sıralarda yer alan kripto para Tezos da son 24 saatte yıldız gibi parladı. TradingView’un verilerine göre piyasa değerine göre ilk 20’de yer alan bu altcoin yüzde 15 yükseliş kaydetti. XTZ fiyatı da dünkü 1.75 dolardan 2.04’e yükseldi.

Piyasa genelinden analistler ise Tezos fiyatındaki bu güçlü yükselişin, çok daha büyük bir fiyat artışının habercisi olabileceğini kaydediyor. Buna gerekçe olarak ise teknik analizleri ve projenin sahip olduğu pozitif temel trendi gösteriyorlar.

koinmedya_brave

İlgili – Analiz: Tezos şiddetli yükseliş dalgası ikinci safhasına geçmiş olabilir

XTZ 2.00 doların üzerine patlama yaptı: Devamı gelir mi?

Aşağıdaki grafikten de görülebileceği gibi, bu yılın başında dip yaptıktan sonra XTZ inanılmaz bir yükseliş başlattı. Hatta piyasanın lideri Bitcoin’nden bile daha hızlı bir ralli gördü.

Tezos tüm zamanların zirvesine çıktı. Analistler bu artışın devam etmesini bekliyor. Ayrıca dolar paritesinde olan bu değer artışının XTZ/BTC paritesine de yansıması bekleniyor.

Analistler ise Tezos’un Pazar günü kaydettiği güçlü performansın, önümüzdeki günlerde yaşanabilecek çok daha büyük bir fiyat artışının habercisi olabileceğini düşünüyor.

Çok iyi bilinen kripto para traderlerinden Filb Filb, 2018’deki 3,000 dolar dip seviyesi ile 2019’un sonundaki tüm fiyat tahminlerini doğru bilme ile bilinen bir isim. Yakın bir zamanda ise aşağıdaki grafiği paylaşarak, daha da yüksek bir hedef beklediğini belirtiyor.

Onun paylaştığı grafiklere göre XTZ’nin Bitcoin paritesi ve ABD Doları paritesi sırasıyla yüzde 100 ve yüzde 50 yükselme potansiyeline sahip.

İlgili – Kripto para coin fiyatları neye göre belirleniyor?

CNN’deki yorumları ile de bilinen önde gelen kripto para analistlerinden Luke Martin de XTZ’nin aylık seviyenin üzerinde olduğunu belirtiyor. Ona göre Tezos Bitcoin karşısındaki yükselişini devam ettirecek. Önümüzdeki aylarda çift haneli kazançlar kaydedebilir.

Luke Martin (@VentureCoinist) şöyle diyor: “Daha önce hiç XTZ işlemi yapmadım…. Daha da yükselecek gibi görünüyor. Dolar karşısında yeni bir ATH fiyat. Bunu satoshi fiyatına da taşımasını bekleyebiliriz.”

Kaynak

Etiketler:
X