pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin Ripple 750 günlük düşüş döngüsü sona ermek üzere!

Ripple 750 günlük düşüş döngüsü sona ermek üzere!

Ripple 750 günlük düşüş döngüsü sona ermek üzere!
0
koinmedya_googlenews

Ripple 750 günlük düşüş sürecini artık sona erdirmek üzere bazı analistlere göre. Bundan sonra Ripple güzel günleri gerçekten yakalayabilecek mi?


Ripple 750 günlük düşüş dönemini atlatıyor!

Ripple 2019 yılının en başarılı büyük altcoinlerinden birisi olsa da, yine de 750 gün devam eden bir düşme sürecinin içnde bulunmaktan kurtulamamıştı.

Düşme sürecinin bu kadar uzun süre gerçekleşmesi, ardından yaşanacak bir boğa döneminin de yine aynı derece uzun süreceğinin bir işareti. Bu tersine başlayacak boğa hareketi, inanılmaz bir teknik gösterge ile ortaya  konuyor ve boğa hareketinin çok uzun soluklu güçlü bir rallinin başlangıcına işaret ettiğini gösteriyor.

koinmedya_brave

XRP teknik göstergeleri inanılmaz fomasyonlar ortaya koyuyor. 

Yazımız yayına hazırlanırken XRP 0.25  dolardan işlem görüyor ve günlük artış oranı %3.36.  Son günlerde çok dikkat çekici oranlarda artış gösteriyor XRP.

Sadece XRP değil ralli içinde olan, diğer büyük altcoinler de aynı zamanda bir değer kazanımı gösteriyorlar.  Kripto piyasası tümüyle harekete geçmiş durumda. Geçtiğimiz bir kaç hafta boyunca kripto piyasının bir stoklama dönemi yaşadığı çok açık. Piyasa mevsimle birlikte bir bahara doğru hareket ediyor desek yanılmış olmayız. XRP için de güçlü bir ralli başlamak üzere.

“XRP – arada sırada durp bakmanız gerekiyor…yoksa kaçırabilirsiniz. Bir patlama yapabilirsiniz!” Bu sözler popüler kripto analisti TraderXXO’ya ait. Aşağıdaki twitinde bu sözleriyle XRP beklentisini dile getiriyor.

XRP iki yıllık düşüşe dur diyor!

Göstergelerde ortaya çıkan bu inanılmaz boğa formasyonuna ek olarak, XRP 750 gün devam eden alçalan direnç hattının üzerine doğru geçmek üzere.

Bu seviyenin üzerine doğru bir kırılma devasa boyutlarda bir rallinin başlayacağının kesin işareti. Bu ralli de XRP’ye büyük çaplı kazanımlar getirecek.

” 750 gün süren ayı piyasasına elveda deme zamanı- pumplayın gitsin!” tanınmış kripto analistilerinden Galaxy’nin yorumu da bu şekilde.

XRP çok büyük bir kırılma yaşayarak bu direnç hattını terk edeceği için, önümüzdeki günler inanılmaz bir ralliye şahit olacağız gibi görünüyor. Hatta Bitcoin ve diğer altcoinlerden çok daha büyük başarılarla karşımıza çıkabilir XRP.

XRP taraftarlarının uzun süredir sabırla bekledikleri hareket sonunda geliyor galiba. Bakalım bu beklenen ralli XRP’yi nereye kadar çıkartabilir.

Bknz:Bitcoin 2017 zirvesini bilen TD Sequential göstergesi Ripple için sinyal verdi!

Kaynak

Etiketler:
X