pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin Basic Attention Brave platformu TikTok başarısını yakalayabilir

Basic Attention Brave platformu TikTok başarısını yakalayabilir

Basic Attention Brave platformu TikTok başarısını yakalayabilir
0
koinmedya_googlenews

Binance CEO’suna göre Basic Attention Brave platformu TikTok başarısını yakalayabilir. Brave’in TikTok kadar talep görmesi Basic Attention Token talebine olumlu yansıyacaktır.


Basic Attention Brave platformu

CoinMarketCap’te 31’inci sırada listelenen Basic Attention Token (BAT Coin) tarafından geliştirilen Brave reklamcılık platformu TikTok’un başarısını yakalayabilir. Bat Coin yazının kaleme alındığı saatte 22,16 cent’ten işlem görüyor.

Lütfen Bkz: Basic Attention Token (Bat Coin)

koinmedya_brave

Brave platformu üzerinden reklam izleyen ve reklamlara tıklayan internet kullanıcıları, bunun karşılığında kripto para üzerinden para kazanabilirler. Bat Coin, reklamcılık faaliyetleri ile blockchain teknolojisini Brave üzerinden entegre ederek reklamcılık endüstrisine yeni bir soluk getiriyor.

Binance Borsasının CEO’su Changpeng Zhao’ya göre Brave kısa sürede TikTok’un başarısını elde ederek milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşabilir.

TikTok’un iş dünyasında gösterdiği başarının bir benzerini Zhao’ya göre kripto para dünyasında Brave gösterebilir.

Bat Coin 18 Aralık 2019’da 15 cent’i gördükten sonra dip fiyatlardan talep görmeye başladı. Bu tarihten sonra BAT fiyatlarında yaklaşık yüzde 50’lik prim artışı yaşandı. Aşağıdaki grafikte Bat Coin fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Lütfen Bkz: China coin Bitcoin’den farklı olacak

Basic Attention Brave Basic Attention Brave platformu TikTok başarısını yakalayabilir

BB verilerine göre Bat Coin için 23,37 cent düzeyinde direnç 19,65 cent düzeyinde ise destek seviyesi oluşuyor. MACD değerlerindeki yükseliş trendi ise kısmen etkisini yitirdiğini görüyoruz. RSI değerleri ise Bat Coin’in 23 cent seviyesine kadar artabileceğini gösteriyor.


Kaynak

X