Anasayfa Altcoin Avrupalı bankadan Bitcoin Cash’e destek

Avrupalı bankadan Bitcoin Cash’e destek

Avrupalı bankadan Bitcoin Cash’e destek
0
koinmedya_googlenews

Avrupalı bankadan Bitcoin Cash’e destek. Liechtenstein’ın köklü bankalarından olan Bank Frick, müşterileri için Bitcoin Cash alım-satım hizmeti sunmaya başladı.


Bank Frick’den Bitcoin Cash’e destek

 

Bank Frick sonunda Bitcoin Cash’i, BTC, ETH, XRP ve LTC gibi desteklenen kripto paralar listesine ekledi. Artık Bank Frick müşterileri, İsviçre Frangı, Euro ve ABD Doları gibi fiat paralarla Bitcoin Cash satın alabilecekler. Bank Frick’in Blockchain Bankacılığı Başkanı Stefan Rauti, yeni ortaklık hakkında yorum yaptı.

koinmedya_bybit

Stefan Rauti:

”Bitcoin Cash’i ekleyerek zaten geniş olan portföyümüzü müşterilerimiz için çok daha geniş bir hale getirdik. Artık Bank Frick müşterileri başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan direk bankamız üzerinden Bitcoin Cash satın alma işlemi yapabilecekler. Avrupa’nın önde gelen Blockchain bankalarından biri olarak, bu çekici kripto para birimini müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Bank Frick’ten gelen bu hamleyi, yerinde ancak geç kalınmış bir hamle olarak görüyoruz. Çünkü çok daha düşük profilde olan Ethereum Classic (ETC), NEM (XEM), Qtum (QTUM) ve Stellar (XLM) gibi pek çok kripto para, çok daha önceden Bank Frick tezgahlarındaki yerini almıştı.

Ancak yine de Bank Frick’in yıllar boyunca kripto paralarla ilgilenmeye devam etmesi cesaret verici bir durumdur. Bununla birlikte banka, kripto para borsalarına güvenmeyen daha geleneksel müşteriler için, fiat paralarını güvenli bir şekilde kripto paraya değiştirebilecekleri güvenli bir liman vazifesi görerek önemli bir misyon üstlenmiştir.

Bank Frick listelemesi Bitcoin Cash fiyatını etkiler mi?

Bütün emtialarda olduğu gibi kripto para sektöründe de fiyat, arz ve talebin kesiştiği noktada oluşmaktadır. Bu sebeple bir kripto para ne kadar fazla insana ulaşır ve talep görürse fiyatını da o derece de yukarı çekecektir. Bu pencereden bakıldığında Bitcoin Cash’in Bank Frick müşterilerinin kullanımına açılması, BCH talebinde artışa neden olacaktır ki bu da Bitcoin Cash fiyatının önümüzdeki süreçte daha da artacağı şeklinde yorumlanabilir.

bitcoin cash'e destek

İlgili haber: Bitcoin mi yoksa Bitcoin Cash madenciliği mi daha mantıklı?

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

 

Etiketler:
X