Anasayfa Altcoin Samsung’un Tron desteği önemli bir dönemece dönüşebilir
koinmedya_brave

Samsung’un Tron desteği önemli bir dönemece dönüşebilir

Samsung’un Tron desteği önemli bir dönemece dönüşebilir
0

Samsung’un Tron desteği önemli bir dönemece dönüşebilir. Samsung kripto para cüzdan uygulaması olan Keystora, Tron dahil bazı kripto paraların eklendiğini açıkladı.


Samsung’un Tron desteği kelebek etkisine dönüşebilir

 

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan güney Kore menşeli Samsung’un kripto paralara olan ilgisi her geçen gün artıyor. Samsung daha önceleri kripto para cüzdan uygulaması olan Keystore’a Tron’un entegre edileceğini açıklamıştı. Şimdi ise bu entegrasyonun başarılı bir şekilde gerçekleştiğini duyurdu.

samsung'un tron

 

Yapılan bu açıklama Tron Topluluğunda coşkuyla karşılandı. Tron Ceo’su Justin Sun ise Forbes’e verdiği röportajda bu gelişmenin, Tron hareketinde yeni bir dönüm noktası olacağına dikkat çekti.

Justin Sun:

”Bu yeni bir dönemin başlangıcı. Samsung dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri ve her adımı diğer şirketler tarafında an be an takip ediliyor. Samsung’un kripto paralara bu denli yakın olması, önümüzdeki süreçte diğer telefon üreticilerinin de blockchain ya da kripto tabanlı uygulama üretmesini sağlayabilir. Apple, Huawei, OnePlus ve Xiaomi gibi markalar Samsung’un bu hamleden avantaj sağladığını gördükleri an, blockchain çalışmalarını başlatacaklardır.”

Tron çok daha baskın hale gelebilir!

Tron, geliştiricilere çok çeşitli merkezsiz uygulamalar oluşturabileceği harika bir platform sunmaktadır. Tron’un Samsung gibi dev şirketler tarafından kabul görmesi pek çok dApps geliştiricisinin rotasını Tron’a çevirmesini sağlayacaktır. Bu da Tron platformunda üretilen dApps’ların sayısını ve kalitesini ciddi oranda arttırabilir.

İlgili haber: Tron TRX nedir? Tron satın almalı mıyım?

Yaşanan bu gelişmeler Tron fiyatını etkiler mi?

Samsung’dan gelen bu olumlu haberler Tron fiyatında belirgin bir artışa sebep olmasa bile, Tron’un saygınlığına ciddi bir katkıda bulunacaktır. Ancak kripto para sektörünün en spekülatif simalarından biri olan Justin Sun Tron Ceo’su olduğu düşünüldüğünde, yaşanan bu gelişmelerin önümüzdeki süreçte Tron’da ciddi bir pump etkisi yapabileceği sonucuna varılabilir.

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın

koinmedya_brave
Etiketler:
X