pawnhub_koinmedya
Anasayfa Ethereum Analist görüşü: Ethereum 200 dolara yükselecek

Analist görüşü: Ethereum 200 dolara yükselecek

Analist görüşü: Ethereum 200 dolara yükselecek
0
koinmedya_googlenews

Analist görüşü: Ethereum 200 dolara yükselecek. Çılgın bir boğanın ardından son 1 haftadır düzeltme içerisinde olan kripto para piyasaları, yeni bir koşuya çıkabilecek mi?


Uzman görüşü: Ethereum 200 dolara yükselecek

 

Sözlerime Elazığ’da yaşanan depremde hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabırlar dileyerek başlamak istiyorum.

koinmedya_brave

2020 yılı kripto para piyasaları için rüya gibi başladı. Art arda gelen yükseliş dalgaları piyasaları oldukça yukarı taşıdı. Ta ki bir hafta öncesine kadar. 19 Ocak da Bitcoin’in 9.200 dolar duvarına toslayarak 8.600 dolar seviyesine gerilemesi, bütün piyasayı etkileyerek, çoğu kripto da çift haneli kayıpların yaşanmasına neden oldu.

Son bir haftada yaşanan bütün bu olumsuzluklara rağmen analistler, bazı kripto paraların hala yükseliş trendine sahip olduğundan emin gözüküyor.

İlgili haber: 6 gündür konsolide olan Ethereum yükselişe geçecek mi?

Ethereum orta vadede 200 dolara ulaşabilir!

Geçtiğimiz aylarda yaptığı paylaşımla Ethereum’un 120 dolardan yukarı doğru tırmanışa geçeceğini bilen ünlü analizci Satoshi Flipper, yine aynı analiz üzerinden açıklamalarda bulundu. Flipper, Heiken Ashi Mumlarından dem vurarak yaptığı paylaşımda, Ethereum’un yükseliş sinyalleri verdiğini dile getirdi.

”Ethereum Haftalık Heiken Ashi Mumları = Boğa koşusu”

Satoshi Flipper yaptığı paylaşımda somut bir fiyat belirtmese de, oklar Ethereum’un 200 dolara ulaşabileceğini gösteriyor.

Ethereum Bitcoin ile korelasyon içinde hareket edecek!

Analistler Ethereum’un boğa sinyalleri verdiğini dile getirseler de son aylardaki fiyat grafiklerini incelediğimizde, Ethereum’un pazar lideri Bitcoin’i takip ettiğini görüyoruz. Ethereum’un kimsenin gölgesi olmadığını savunanların aksine bizler, ETH’nin BTC ile korelasyon içerisinde hareket etmesini olumlu buluyoruz. Özellikle de Bitcoin Halving etkinliğine yaklaşık 100 günlük bir süre kalmışken.

Ethereum 200 dolara yükselecek

İlgili haber: Bitcoin Halvinge son 100 gün – Heyecan dorukta!

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

 

Etiketler:
X