pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin Ripple destekli BRD cüzdanından blockchain uyumlu araçlar

Ripple destekli BRD cüzdanından blockchain uyumlu araçlar

Ripple destekli BRD cüzdanından blockchain uyumlu araçlar
0
koinmedya_googlenews

Ripple destekli BRD cüzdanı tarafından geliştirilen Blockset, blockchain geliştiricilerini desteklemek için yeni araçlar geliştirdi. Blockset, bankalara ve finansal kuruluşlara blockchain konusunda danışmanlık hizmeti sunuyor.


Ripple destekli BRD cüzdanı Dapps endüstrisi ile ilgileniyor

Ripple, 2019 yılında Coil, BRD Wallet ve MoneyGram başta olmak üzere birçok alanda iş ortaklıkları geliştirdi. Bu iş ortaklıklarından BRD cüzdanı geçtiğimiz Ekim ayında Ripple’dan 750 bin dolar değerinde yatırım aldı. Ripple destekli BRD cüzdanının yaklaşık 2,5 milyon kullanıcısı bulunuyor. Cüzdan, para depolamanın yanında kullanıcılar arasında para transferine de imkân tanıyor.

Lütfen Bkz: Ripple XRP’yi 2020’de bekleyen 3 problem

koinmedya_brave

Ripple, BRD sayesinde XRP kullanımını arttırmayı umut ediyor. BRD Wallet’ın CEO’su Adam Traidman, bankaların yaklaşık yüzde 90’ının blockchain tabanlı çözüm önerileri ile ilgilendiğini belirtti. Traidman, bu nedenle Blockset ismini verdikleri bir platform geliştirdiklerini vurguladı. Blockset, blockchain teknolojisi konusunda bankalara ve finansal şirketlere hizmet sunuyor.

Blockset, bağımsız blockchain geliştiricilerini desteklemek için kendi platformunda blockchain geliştirici araçları kullanıma sundu. Bu araçlar sayesinde yazılımcılar, blockchain tabanlı ürünleri rahatlıkla geliştirebilecek. Böylece başta Blockset olmak üzere blockchain endüstrisi desteklenmiş olacak ve pozitif dışsallık sağlanacak.

Lütfen Bkz: Ripple Beyaz Sarayda lobicilik yapıyor

Genel blockchain’ler bağımsız geliştiriciler için önemli kariyer fırsatı sunuyor. Blockchain ile uyumlu aplikasyon geliştirerek bir pazar oluşturabilir ve ekonomik değeri olan uygulamalar geliştirebilirler.

XRP yazının kaleme alındığı saatte 24,1 cent’ten işlem görüyor. XRP’de son 24 saatlik dilim içerisinde yüzde 5’in üzerinde değer artışı var. 2019’un son ayında 17 cent seviyesine kadar gerileyen XRP, dibi gördükten sonra yavaş yavaş toparlanmaya başladı. Aşağıdaki grafikte XRP fiyatlarında son 3 ayda yaşanan gelişmeleri görüyoruz.

Ripple destekli BRD Ripple destekli BRD cüzdanından blockchain uyumlu araçlarKaynak

X