Home Altcoin Bitcoin Satoshi Vision (BSV) Bitcoin Cash’i solladı
koinmedya_brave

Bitcoin Satoshi Vision (BSV) Bitcoin Cash’i solladı

Bitcoin Satoshi Vision (BSV) Bitcoin Cash’i solladı
0
fairspin_banner

Bitcoin Satoshi Vision (BSV) tarihi bir pump yaşayarak değerini yüzde 300’e yakın arttırarak 450 doları gördü. BSV artık top 5’te.


Bitcoin Satoshi Vision bir ara BCH’ı bile solladı

Bitcoin SV (BSV) yani Bitcoin Satoshi Vision son birkaç günde gösterdiği baş döndürücü hareket ile CoinMarketCap sıralamasında 4’üncülüğe kadar yükseldi. Ancak Bitcoin Cash’deki (BCH) son fiyat artışı ile BCH 4’üncülük tahtını geri kazandı. Bitcoin SV birkaç gün içerisinde Binance Coin, EOS, Litecoin ve Tether gibi birçok güçlü markayı geride bıraktı.

Lütfen Bkz: Twitter Bitcoin tippin ile ilgili yeni gelişme

Bitcoin Satoshi Vision tarihi pump ile tüm zamanların rekorunu (ATH) kırdı. Yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap verilerine göre BSV, 340 dolardan işlem görüyor. Bugün (15 Ocak 2020) erken saatlerde BSV 440 dolara çıkarak şu ana kadarki en yüksek değerine ulaştı. BSV bir önceki zirveyi 31 Mayıs 2019’da 250 dolar ile gördü.

bitcoin satoshi vision Bitcoin Satoshi Vision (BSV) Bitcoin Cash’i solladı

Bitcoin Satoshi Vision fiyatlarında baş döndürücü artışı aşağıdaki grafikte yeşil mum bariz biçimde resmediyor.

bitcoin satoshi vision Bitcoin Satoshi Vision (BSV) Bitcoin Cash’i solladı

Bitcoin SV, Binance başta olmak üzere bazı büyük kripto para borsaları tarafından listelenmiyor. Bu nedenle iddiaya göre fiyatlar manipülasyona çok açık. Bazı analistler BSV için bu seviyeden sonra ciddi bir düzeltme uyarısında bulunuyor.

Yukarıdaki tweet’inde Cryptorebel_SV, piyasada bir kesimin BSV’de artışların manipülasyon olduğunu belirtiyor. Ancak bazılarına göre BSV, gerçek Bitcoin ve Satoshi Nakamoto’nun vizyonunu devam ettiriyor. Bu nedenle fiyat artışları devam edecek.

Lütfen Bkz: Altcoin kışı sona mı eriyor?

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X