Anasayfa Altcoin Bitcoin SV ATH: BSV tüm zamanların rekorunu kırdı

Bitcoin SV ATH: BSV tüm zamanların rekorunu kırdı

Bitcoin SV ATH: BSV tüm zamanların rekorunu kırdı
0
koinmedya_googlenews

Bitcoin SV ATH için mücadele ediyordu ve yeni bir rekora imza attı. Bitcoin SV tüm zamanların rekorunu kırdı ve bugün neredeyse yüzde 100 değer kazandı.


Bitcoin SV ATH ile yatırımcılarını sevindirdi

Son günlerde Bitcoin SV (BSV)’de baş döndüren fiyat hareketliliği yaşanıyor. 10 Ocak’ta BSV yüzde 40’ın üzerinde değer kazandı. Bugün (14.01.2020) sabah erken saatlerde yaşanan alım baskısı ile BSV değerinde yüzde 100’e yakın prim artışı var. Bu sayede Bitcoin SV’de son 4 gün içerisinde yüzde 175’in üzerinde değer kazandı. Aşağıdaki grafikte Bitcoin SV fiyatlarında son 24 saat içerisinde yaşanan değişimi görüyoruz.

Bitcoin SV ATH Bitcoin SV ATH: BSV tüm zamanların rekorunu kırdıLütfen Bkz: Craigh Wright yarın 1 milyon adet Bitcoin’e ulaşabilecek mi?

Bitcoin SV hardfork ürünü bir kripto para olup 10 Kasım 2018 tarihinde piyasaya sürüldü. BSV 24 Haziran 2019’da tüm zamanların rekorunu kırdı ve 240 dolara ulaştı. BSV, yazının kaleme alındığı saatte ise 323 dolardan işlem görüyor. Bitcoin SV, son hafta gösterdiği performansı ile yeni bir ATH için mücadele ediyordu ve bunu başardı. Aşağıdaki grafikte 10 Kasım 2018’den beri BSV fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Bitcoin SV ATH Bitcoin SV ATH: BSV tüm zamanların rekorunu kırdıBitcoin SV’nin üst üste yaptığı pump sayesinde CoinMarketCap sıralamasında 5’ıncı sıraya kadar yükseldi. Bu sayede Tether, Binance Coin, Litecoin ve EOS gibi kripto paraları geride bıraktı. Böyle giderse Bitcoin Cash’i de geride bırakacak.

Lütfen Bkz: Binance ve Zilliqa Incognito ile gizliliği arttırıyor

Bitcoin SV’nin CFO’su Craig Wright’ın skandallarla dolu hayatı, Bitcoin SV’nin fiyatlarına olumsuz yansımıyor. Hatta bazen beklenilen tepkinin tersini gösterebiliyor. Craig Wright, birçok kez kendisinin Satoshi Nakamoto olduğunu ileri sürdü.

Kaynak

Etiketler:
X