Home Altcoin Altcoin kışı sona mı eriyor?
koinmedya_brave

Altcoin kışı sona mı eriyor?

Altcoin kışı sona mı eriyor?
0
fairspin_banner

Bitcoin BSV ve Bitcoin Cash’in performansının ardından Altcoin kışı sona mı eriyor? Bitcoin hakimiyet oranı yaklaşık yüzde 2 geriledi.


Altcoin kışı sona mı eriyor?

Bitcoin SV ve Bitcoin Cash’ın bu hafta gösterdiği baş döndürücü fiyat hareketi altcoin kışı sona mı eriyor sorusunu akıllara getiriyor. Bitcoin SV (BSV) bugün yüzde 80 üzeri değer kazanarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Yazının kaleme alındığı saatte 304 dolardan işlem görüyor.

Altcoin kışı Altcoin kışı sona mı eriyor?Lütfen Bkz: Japon hükümetinden Bitcoin kaldıraç oranlarına düzenleme

BSV ve BCH’ın kripto para piyasalarında oluşturduğu hava sayesinde altcoin’ler Bitcoin karşısında değer kazanıyor. Bitcoin hakimiyet oranı ise yüzde 67’ye geriledi.

The Crypto Monk tarafından paylaşılan tweet’te altcoin’ler 4 göstergeye göre direnç seviyesini kırdı. Bu göstergeler; Yarma (Breakout), Tekrar test (Retest), Konsolidasyon (Consolidation) ve Devam (Continuation) göstergeleri.

Yukarıda ismi zikredilen 4 endekste de direnç seviyelerinin kırılması, The Crypto Monk’a göre altcoin’lerde yeni bir konjonktürün başlayabileceğini gösteriyor. Bitcoin 8500 doları aştı ve yakın zamanda 9 bin dolarlık direnç seviyesini test edebilir. Eğer Bitcoin 9 bin dolarlık direnç seviyesini aşarsa Bitcoin’i altcoin’ler de takip edebilir. Bu süreç altcoin’lerin kış döneminden çıkmasına yardımcı olabilir.

Lütfen Bkz: Chicago Emtia Borsası Bitcoin opsiyon işlemlerine bugün başladı

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X