Home Kripto para Haber Kurumsal Haber Istanbul Blockchain Women Platformu etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor
koinmedya_brave

Istanbul Blockchain Women Platformu etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor

Istanbul Blockchain Women Platformu etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor
0
fairspin_banner

koinmedya.com olarak medya sponsoru olduğumuz Istanbul Blockchain Women platformu Ocak ayı buluşması 14Ocak Salı günü gerçekleşecek. Platform, her ay düzenlediği Blockchain Use Case Serisinde kadın konuşmacılara yer veriyor. Bu sayede ekosistemdeki cinsiyet eşitsizliğine dikkat çekerek; toplumda hassasiyet yaratmayı hedefliyor.

Istanbul Blockchain Women platformu Istanbul Blockchain Women Platformu etkinliklerine hız kesmeden devam ediyorBu ayki buluşmanın konusu “Blockchain yeni polisimiz mi: Crypto AML & Regtech”. Bir teknoloji şirketinin İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü olan Ayşegül Şensoy, şirketi nezdinde blockchain teknolojisini kullanarak nasıl regülatörlere çözüm önerileri getirildiğini anlatacak. Yazılımcılara, blockchain meraklılarına ve teknolojiyi yakından takip eden kadın ve erkeklerin katılımına açık olan buluşma saat 18.30’da Levent – ING Inovasyon Merkezi’nde gerçekleşecek.

Ayrıca SnapEx’in katkılarıyla gerçekleşecek olan buluşmada, SnapEx / İş Geliştirme Sorumlusu Burcu Atalay’dan SnapEx’i ve Marjin işlemleri dinleyebilirsiniz.

Kayıt linki: https://www.eventbrite.com/e/blockchain-use-case-series-4-crypto-aml-regtech-tickets-88359035253

Istanbul Blockchain Women platformunun faaliyetlerinden haberdar olmak için aşağıdaki sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz:

Instagram: @istanbulblockchainwomen

Twitter: @istbcw

Istanbul Blockchain Women Platformu Hakkında:

Blockchain ekosisteminde yer alan akademisyen, yönetici ve  girişimci, birbirinden değerli kadın ve erkek katılımcıları bir araya  getiren bir network’üz. Buluşmalar yaparak kadın konuşmacıları destekleyen bir organizasyonuz. Özellikle toplumun genç bireylerinin blockchain ve yeni teknolojiler konusunda gelişmesine destek veren bilgi paylaşım platformuyuz. Yeni gelişen bu teknoloji için yardıma ihtiyaç duyulduğunda birbirini destekleyen bir topluluğuz. Hepsinden de  önemlisi erkek egemen toplumlara ve sektörlere inat  «biz de varız» diyerek sesini duyurmaya çalışan birer aktivistiz.

koinmedya_brave
0
0
0
X