Home Ethereum 2020’nin en iyi yatırımı Ethereum olabilir
koinmedya_brave

2020’nin en iyi yatırımı Ethereum olabilir

2020’nin en iyi yatırımı Ethereum olabilir
0
fairspin_banner

2020’nin en iyi yatırımı Ethereum olabilir. Bir trader Bitcoin ile ETH’nin ilk yıllarını kıyaslayan bir grafik paylaşarak bu yönde bir iddiada bulundu.


2020’nin en iyi yatırımı Ethereum olabilir

Eğer son birkaç günde kripto Twitter’e baktıysanız bir haber mutlaka dikkatinizi çekmiştir: “Ethereum 2020 ile başlayan önümüzdeki 10 yılın en iyi performans gösterecek varlığı olacak.”

Bazı sebeplerden dolayı bu iddialı haber kripto para yatırımcılarının büyük ilgisini çekti. Her ne kadar ETH son iki yılda tam teşekküllü bir boğa koşusu yapamasa bile. Yatırımcılar böyle düşünüyor olabilir çünkü 2010’ların en iyi yatırımı da Bitcoin olmuştu. Ayrıca çok kolaylıkla kısa sürede kat be kat büyüyebilmişti.

Ethereum çevresindeki bu iddialı çıkışlar ise Twitter’deki bir tweetle başladı.

İlgili – Ethereum 150 dolar direncini kırmaya hazırlanıyor – Boğalar 200 doları da alır mı?

Ethereum en iyi performans gösteren varlık olur mu?

Trader CryptoWolf, Twitter’de bir grafik paylaştı. Burada Ethereum ile Bitcoin’in erken yıllarını kıyaslıyor. Öyle görünüyor ki Ethereum da BTC’nin izlediği yoldan geçiyor. Her iki kripto para da ilk günlerinden bu yana inanılmaz yatırım getirileri sağladı.

2020'nin en iyi yatırımı Ethereum olabilir. Bir trader Bitcoin ile ETH’nin ilk yıllarını kıyaslayan bir grafik paylaşarak bu yönde bir iddiada bulundu.

Trader şunu ima ediyor. Eğer ETH, Bitcoin’in açtığı yoldan gitmeye devam ederse, içinde bulunduğumuz 10 yılın bitiminde, mevcut seviyesinden kat be kat daha değerli olacak. Burada yüzde 1000’in üzerinde ya da potansiyel olarak daha fazla bir büyümeden söz ediyoruz.

CryptoWolf (@IamCryptoWolf), “On yılın yatırımı Ethereum olacak.” diye de belirtiyor tweetinde. Ayrıca grafiğe de şunu notu düştü: “Bu grafik görmezden gelinmemeli.”

Tabii şunu da göz ardı etmemek gerekiyor. Ethereum’un gelecekte sınırsız bir pazarı olabilir. Eski ConsenSys yetkilisi ve şu an DARMA Capital yönetici ortağı olan Andrew Keys da Consensys sitesinde bir yayın paylaşarak, neden Ethereum’un önümüzdeki 10 yılda iyi performans göstereceğini açıklıyor. Hatta Bitcoin’i bile hız olarak geride bırakacak.

İlgili – 2020 Ethereum fiyat tahmini

Andrew Keys, Ethereum’un kendi akıllı sözleşmeleri ve merkezsiz uygulamaları üzerinden, “güvensiz ve dijital olarak fiat, altın, yazılım lisansları, özsermaye, borç, türevler, sadakat puanları, itibar derecelendirmeleri ve henüz düşünemediğimiz çok daha fazlasını temsil edebilecek.” diye belirtiyor.

Keys, global tokenizasyon pazarının büyüklüğünün yaklaşık 80 trilyon dolar olacağını iddia ediyor. BTC ise dijital altın olarak 8 trilyon dolarlık bir pazara hitap ediyor. ETH’nin potansiyeli BTC’den 10 kat daha fazla.

Kaynak

koinmedya_brave
tags:
0
0
0
X