Anasayfa Altcoin Bitcoin Cash yükseliş döngüsüne başlamış olabilir!
koinmedya_brave

Bitcoin Cash yükseliş döngüsüne başlamış olabilir!

Bitcoin Cash yükseliş döngüsüne başlamış olabilir!
0

Bitcoin Cash yükseliş döngüsünün işaretlerini sergiliyor. BCH piyasasında neler olup bittiğine bakalım. Kripto paranın hem dolar hem de Bitcoin ile olan pariteleri bize bir fikir verecek.


Bitcoin Cash yükseliş döngüsüne başlamış olabilir!

Teknik indikatörlerin artan boğa durumuna işaret etmesine rağmen Bitcoin Cash (BCH) hala yükselen kanalın içinde işlem görmeye devam ediyor.

BCH/USD piyasası kilit seviyeler

Direnç seviyeleri: 300 dolar, 335 dolar ve 340 dolar
Destek seviyeleri: 225 dolar, 220 dolar, 215 dolar

Bitcoin Cash yükseliş döngüsünün işaretlerini sergiliyor. BCH piyasasında neler olup bittiğine bakalım. Kripto paranın hem dolar hem de Bitcoin ile olan pariteleri bize bir fikir verecek.BCHUSD günlük grafiği

BCH/USD paritesi dün erken saatlerde 238.16 dolardan 272.44 dolara yükselmişti. Aslında 6 Kasım’dan bu yana ilk defa 268 dolara kadar çıkıp, 270 dolar seviyesinin üzerinde işlem görmeyi başardı. Tabii hemen ardından da ayı düzeltmesi geldi. Fiyat kanalın üst kenarı civarında işlem görüyor. Hem 9 günlük hem de 21 günlük MA’lar artan bir boğa durumuna işaret ediyor.

İlgili – Bitcoin Cash ne vadediyor? – Bütün özellikleri

Şimdi de BCH/USD grafiğine bakalım. Burada paritenin 266.18 dolardan işlem gördüğünü görebiliriz. Eğer piyasa daha fazla düşerse, coin hareketli ortalamaların altına gerileyebilir. O zaman da 225 dolar, 220 dolar ve 215 dolar desteklerine doğru hareket eder. Bu durumda kanalın altına geçiş yapar. Ancak güçlü bir alım baskısı olursa fiyatı 280 dolar direnç seviyesine taşıyabilir.

Buna rağmen, 290 dolarda işlem yaparken, boğaların oyunu sürdürmesi sonucu fiyatı 300 dolar, 335 dolar ve 340 dolar direnç seviyelerine taşıyabilirler. Burada RSI (14) indikatörü de aşırı alım bölgesinin köşesinde işlem görüyor. Bu da daha fazla ayı düzeltmesinin ortaya çıkabileceğine işaret ediyor.

İlgili – Altcoin enkazında ayakta kalabilen nadir coin: ChainLink

BCH/BTC piyasası

Bu arada Bitcoin ile kıyaslandığında, günlük grafiğe bakarsak, son haftaların işlemlerinden sonra boğalar BCH işlemlerine büyük bağlılık göstermiş görünüyorlar. Son pozitif işaretlerin ardından, eğer alıcılar baskıyı daha fazla sürdürebilirse, trend yükselmeye devam edebilir.

Bitcoin Cash yükseliş döngüsünün işaretlerini sergiliyor. BCH piyasasında neler olup bittiğine bakalım. Kripto paranın hem dolar hem de Bitcoin ile olan pariteleri bize bir fikir verecek.BCHBTC günlük grafiği

Yine de eğer boğalar kanalın üst kenarını kırmayı başarırlarsa, fiyat 3500 SAT ve 3600 SAT seviyelerindeki dirençlere ulaşır. Başka bir ifadeyle, yeniden test paritenin 9 günlük hareketli ortalama ve destek seviyeleri 3000 SAT ile 2900 SAT’ın altına inmesine yol açabilir. Bunun ışığında, MACD sinyal çizgisi de pozitif tarafa geçti ve boğa momentumu için itme gücü sağlayabilir.

Kaynak

koinmedya_brave
X