Anasayfa Altcoin Altcoin baharlarının müjdecisi Litecoin yeniden ateşlendi – Yoksa?

Altcoin baharlarının müjdecisi Litecoin yeniden ateşlendi – Yoksa?

Altcoin baharlarının müjdecisi Litecoin yeniden ateşlendi – Yoksa?
0
koinmedya_googlenews

Altcoin baharlarının müjdecisi Litecoin yeniden ateşlendi. 2019 yılı ilk çeyreğinde gösterdiği performansla bütün gözleri üzerine çeken LTC, yeniden hareketlenmeye başladı.


Altcoin baharlarının müjdecisi Litecoin yeniden harlandı

 

Kripto para sektörünün en büyük beşinci kripto parası olan Litecoin yükseliş sinyalleri veriyor. LTC, 2019 ilk çeyreğinde altcoin boğa sezonunu başlatarak Ethereum gibi pek çok altcoinin peşinden gelmesini sağlamıştı. Litecoin aynı senaryoyu 2020 ilk çeyreğinde de tekrarlayabileceğinin sinyallerini veriyor!

litecoin yeniden

Düzenli bir düşüşün ardından yeniden yükselişe geçen Litecoin son 24 saatte yaklaşık %10 değer kazandı.

litecoin yeniden

Uzmanlar geçen sene Litecoin Halving etkisiyle değer kazanan LTC’nin bu sene de, gerçekleşen halving etkinliğinin ortaya çıkarttığı reel gerçekler sayesinde değer kazanacağını düşünüyor.

İlgili haber: 1 Litecoin ne kadar? Litecoin kaç tl? Litecoin kaç dolar? Litecoin grafik ve Güncel Litecoin kuru

Litecoin BTC’ye karşı da güçleniyor!

Litecoin sadece ABD Dolarına karşı değil, aynı zamanda Bitcoin’e karşı da değer kazanıyor. LTC / BTC ticaret çiftinde Litecoin, Bitcoin’i bugün %5 ile geride bıraktı

Kripto para sektöründe Bitcoin’e dijital altın Litecoin’e ise dijital gümüş denilir. Ancak aslında bu iki kripto paranın çok fazla bir korelasyon içerisinde hareket ettikleri söylenemez. Örneğin Litecoin’in geçen sene yarılama etkinliğinde 13 dolardan 145 dolara kadar uzanan dev rallisinde Bitcoin suskun kalmış, ancak mayıs ayı itibariyle harekete geçmeye başarmıştı.

litecoin yeniden

Sonuç olarak Litecoin Bitcoin’e karşı harekete geçmiş gibi görünüyor. LTC en son bu hamlesinde başarılı olduğunda çoğu altcoini içine alan bir rallinin başlamasına vesile olmuştu. Bakalım LTC başladığı bu rallide de Bitcoin’e karşı muzafferiyetini ilan edip diğer altcoinleri peşinden sürükleyebilecek mi?

İlgili haber: Litecoin MimbleWimble geliştirme programı başladı

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Etiketler:
X