Anasayfa Altcoin Altcoin enkazında ayakta kalabilen nadir coin: ChainLink
koinmedya_brave

Altcoin enkazında ayakta kalabilen nadir coin: ChainLink

Altcoin enkazında ayakta kalabilen nadir coin: ChainLink
0

Altcoin enkazında yükseliş kaydeden coin Chainlink oldu. LINK, son ortaklık haberlerinden sonra yüzde 17 yükseldi. Bunun üzerinde traderler coinin fiyatı ile ilgili boğa tahminler dile getiriyor.


Altcoin enkazında ayakta kalabilen nadir coin

Chainlink (LINK) piyasadaki en sevilen kripto paralardan biri ve 2019 yılının sonunda da birkaç yükseliş dönemi yaşamıştı. Şimdi ise yeniden yüzde 17 değer kazandı. Traderler ise boğa tahminleri ile daha fazla yükseliş beklentisi dile getiriyor.

Altcoin enkazında yükseliş kaydeden coin Chainlink oldu. LINK, son ortaklık haberlerinden sonra yüzde 17 yükseldi. Bunun üzerinde traderler coinin fiyatı ile ilgili boğa tahminler dile getiriyor. Kaynak: Coin Market Cap

Chainlink fiyatındaki yükselişin muhtemel sebeplerinden biri yeni ortaklığı ile ilgili olabilir. 3 Ocak’ta coinin 2key Network ile ortaklık yaptığı bildirilmişti.

2key Network ikinci katman bir ölçekleme çözümü ve Smart Links’leri oluşturan bir platform. Ortaklığın bir sonucu olarak, Chainlink bir Ağ gezgini olarak entegre edildi.

2key Network ise bu işbirliği hakkında şunları söylüyor: “Bu işbirliğinin ilk avantajı, 2key Network’ün Smart Links’lerinden faydalanan kullanıcılar şimdi Chainlink’in oracle teknolojisi üzerinden katılımcılara pazarlama/reklam performansı verileri için merkezi olmayan piyasa fiyatlarının temini için ödeme yapabilirler.”

İlgili – 2019’da Bitcoin, Ethereum, Ripple ve altcoinler kar zarar durum raporu

Chainlink, bütün 2key Network kullanıcılarına off-chain veri akışı sağlayacak. Hem bireyler hem de kuruluşlar için. Burada kullanıcılar için yeni fırsatlar da doğuyor.

Bu iki şirket özellikle 2key Network’ün oluşturduğu Smart Links üzerinde güçlerini birleştirecek. Bu kullanıcılara normal web bağlantılarının paylaşımlarını izlemelerine olanak tanır (Smart Links bağlantısı üzerinden) ve bir etkileşim gerçekleşirse bu bağlantıları paylaşan kullanıcıları ödüllendirilir.

Traderler LINK konusunda boğa kesildi

Bu gelişmeler ve fiyat yükselişleri üzerinde ise traderler boğa görüşlerini birbiri ardına sıralamaya başladı. Coin ise şimdiden daha önce yapılan fiyat tahminlerini geçmiş bulunuyor.

İlgili – Chainlink ve Tezos kripto piyasası çöküşüne dayanabildi – Peki, neden?

Trader @CryptoButcher1, birkaç gün içinde LINK fiyatının daha da yükseleceğini öngörüyor. Ona göre Chainlink fiyatı 2 doların çok ötesine geçecek.

Kaynak

koinmedya_brave
Etiketler:
X