Home Altcoin Tron arzının büyük kısmı donduruluyor
koinmedya_brave

Tron arzının büyük kısmı donduruluyor

Tron arzının büyük kısmı donduruluyor
0
fairspin_banner

Justin Sun üst üste iki müjde paylaştı: Tron arzının büyük kısmı donduruluyor ve Tron geri alım programını başlatıyor. Justin Sun, Tron’un değerinin altında olduğunu düşünüyor.


Tron arzının büyük kısmı donduruluyor

Justin Sun yakın zamanda Youtube’ye alternatif olabilecek blockchain tabanlı bir canlı yayın akışı platformu satın aldı. Justin Sun, yeni satın aldığı DLive platformu üzerinden görüntülü olarak Tron ve BitTorrent hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Lütfen Bkz: Justin Sun portföyüne DLive isimli yeni bir şirket daha kattı

Açıklamada Justin Sun, Tron satış planlarının olmadığını duyurdu. Bu gelişmeyi birçok uluslararası kripro para yayın organı “Tron Kuruluşu 33 milyar adet Tron’u dondurdu” başlığı ile bu gelişmeyi takipçilerine duyurdu.

Sam The Carper Man isimli takipçi Justin Sun açıklamalarının bir kısmını twitter yolu ile paylaştı. Justin Sun aşağıdaki görüntülü açıklamasında şu açıklamalarda bulundu:

“Şu an herhangi bir miktarda TRX coin’i satışında bulunmayı düşünmüyoruz. Ayrıca yakında geri alım programını başlatacağız. Tron’un değerinin altında olduğunu düşünüyoruz.”

Açıklamanın devamında (kayıtta yok) Justin Sun, Binance.us ve Coinbase’de listelenme konusunda yoğun çalışma yürüttüklerini belirtiyor. Tron ve BitTorren halihazırda Binance.us ve Coinbase borsalarında listelenmiyor. Bu nedenle Tron ve BitTorrent, ABD piyasalarından yeteri kadar talep göremiyor.

Lütfen Bkz: Samsung, 3 yeni Tron Dapps uygulamasını destekliyor

Tron arzının dondurulması ve piyasadan Tron geri alımının yapılması, Tron fiyatlarını olumlu etkileyebilecek iki önemli gelişme. Ancak fiyatları belirleyen temel gösterge nihayetinde talep olacaktır. Yani son sözü söyleyecek olanlar yatırımcılar olacak.

Tron yazının kaleme alındığı saatte 1,34 cent’ten işlem görüyor. Tron fiyatları Justin Sun açıklamalarına henüz tepki göstermedi. Aşağıda Tron fiyatlarında son 1 ay içerisindeki değişimi görüyoruz.

tron arzının Tron arzının büyük kısmı donduruluyorKaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X