BTC : 86984 ₺ ETH : 3193 ₺ XRP : 2.18 ₺ LTC : 419.5 ₺ USDT : 7.353 ₺ XLM : 0.7637 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Bitcoin marj ticaretinde inanılmaz hareketlilik: 2020 Bitcoin yılı olabilir

Bitcoin marj ticaretinde inanılmaz hareketlilik: 2020 Bitcoin yılı olabilir

Bitcoin marj ticaretinde inanılmaz hareketlilik: 2020 Bitcoin yılı olabilir
0
huobi_koinmedya

Bitcoin marj ticareti son hızla artıyor: 2020 Bitcoin yılı olabilir. Bitcoin varlık değeri son aylarda düşmesine rağmen marj ticareti oranları son bir ayda %30 artış gösterdi.


Bitcoin marj ticareti son hızla artıyor: 2020 Bitcoin yılı olabilir

 

Bitcoin küllerinde mi doğacak? 2019 2. Yarısı itibariyle büyük bir düşüş trendine girerek değerinin %50’sini kaybeden Bitcoin’de artan marj ticareti yüzleri güldürmeye başladı. Öyle ki Fransız pazar araştırma şirketi Arcane Research‘ın ortaya koyduğu veriler, BTC vadeli işlemlerin kasım ayından beri aylık bazda %30 arttığını gözler önüne serdi.

Arcane Research:

koinmedya_brave

”Son aylarda Bitcoin’de büyük değer kayıpları yaşanmasına rağmen BTC vadeli işlemler hacmi son sürat büyümeye devam ediyor. Sadece 1 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasına baktığımızda marj ticaret hacminin %30 arttığını görüyoruz. Bu açıkça traderların Bitcoin’de fiyat değişikliği beklediklerini gösteriyor. Özellikle Bakt gibi oyun kurucu platformların sisteme dahil olmasıyla birlikte Bitcoin’in sahip olduğu potansiyel bir hayli artmış gibi görünüyor.

Arcane Araştırma Şirketi olarak, Bitcoin volatilite oranlarının önümüzde yaz aylarına kadar %70 seviyelerine çıkacağını öngörüyoruz.”

İlgili haber: Bitcoin nedir – Neden Bitcoin almalıyım?

Kripto para sektöründe, konjonktürün tüm parçaları Bitcoin için 2020 yılını işaret ediyor. Özellikle Nisan ayında gerçekleşecek BTC halving etkinliğinden sonra, Bitcoin enflasyonunun düşecek olması ve sirkülasyondaki BTC’nin azalmasıyla beraber, Bitcoin fiyatının yukarı yönlü bir istikrar kazanması bekleniyor. Bununla birlikte 2020 yılında Facebook Libra’nın piyasaya sürülecek olması da, gözlerin kripto para sektörüne çevrilmesine neden olacak bir diğer önemli etken olarak karşımıza çıkıyor.

koinmedya_brave

İlgili haber: Google aramalarında Bitcoin Halving çılgınlığı!

Kripto para sektöründe son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Hepinize mutlu pazarlar dilerim. Sağlıcakla kalın. Çünkü para çok şey ancak sağlık her şeydir.

İlgili haber: ABD’li SEC’ten kripto piyasaları ilgilendiren yeni bir onay

Etiketler: