BTC : 63352 ₺ ETH : 1570 ₺ XRP : 1.213 ₺ LTC : 285.1 ₺ USDT : 6.878 ₺ XLM : 0.4742 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinAltcoin Haberleri
  3. 2019’un en çok kazandıran 10 kripto parası

2019’un en çok kazandıran 10 kripto parası

2019’un en çok kazandıran 10 kripto parası
0
huobi_koinmedya

Bu haberimizde 2019 yılının en çok kazandıran 10 kripto parasını sizler için derledik. En üst sırada Binance Coin yer alırken onu Tezos ve Litecoin takip ediyor.


 

2019 yılının en çok kazandıran 10 kripto parası

2018 Ayı piyasasının ardından, yatırımcılar olarak hepimizin küçük bir mola vermesi nedeniyle, Litecoin gibi altcoinler de pozitif haberler duymak hem canlandırıcı hem de önemlidir. Litecoin tırmanışa devam etme konusunda ısrarlı. Bakalım diğer kripto para birimleri ne durumda.

Bitcoin mi altcoinler mi? Altcoinlere ne kadar güveniyorsunuz?

koinmedya_brave

Bitcoin ve Bitcoin Cash gibi ana coinlerle birlikte 2019 yılı, Tezos, Binance Coin, EOS ve Monero dahil olmak üzere birçok kripto para için büyük bir dönüş gördü. Bitcoinist’e göre şu ana kadar 2019 kripto para kazanım oranları şöyle:

Binance Coin, son birkaç aydır, Binance borsasından gelen olumlu hareketlere paralel olarak büyük getiriler vaat ediyor. Dünyanın en büyük kripto para ve blockchain şirketlerinden biri olarak, Binance Coin’in 2019’da en iyi performans gösterenlerin listesine girmesi hiç de şaşırtıcı değil. Bitcoinist’e göre, Binance Coin’in ilerlemesi gözlerden kaçmadı:

Binance hacklendi- 7000 BTC çalındı

“Nisan ayında, Binance coin Ocak 2018 ATH’sini aşan ilk kripto para oldu. Yalnız iki ay önce, piyasa hacmine göre ilk on kripto para birimi arasına girmişti. Binance borsasında 41 milyon dolarlık bir hack bile, 3 gün önce yayınlanan ATH’nin de gösterdiği üzere, onun değerini düşüremedi. Beş aydan kısa bir sürede elde edilen % 475’lik kazanç kesinlikle hafife alınacak bir şey değil. ”

İşte bu yüzden, Binance Coin yatırımcıları çok mutlu görünüyorlar – onları suçlayamayız, haklılar!

koinmedya_brave

Uzmanından sene sonu Bitcoin fiyat tahmini

Ayrıca burada Bitcoin’e de değinmek istiyoruz. Gördüğünüz gibi, Bitcoin şimdi bu yıl % 134’ü görerek zirveye geri dönmeye başladı.Hatırlarsanız 2018 yılında Bitcoin’in  batmaya başladığına dair söylentiler vardı. Ancak şimdi, Bitcoin yükseldiğinde, pazarın geri kalanı takip etme eğiliminde. Bitcoin pazar lideridir, Bitcoin’deki pozitif hareket, sonunda tüm kripto para birimleri için pozitif hareket anlamına gelir.  2019 yılı olumlu eğiliminin, bu listedeki en çok kazandıran 10 kripto parası ve piyasaların geri kalanındaki tüm kripto para birimleri için devam etmesini umalım.

Kaynak