Anasayfa Altcoin Tron, Bitcoin Cash, BNB ve EOS fiyat analizleri

Tron, Bitcoin Cash, BNB ve EOS fiyat analizleri

Tron, Bitcoin Cash, BNB ve EOS fiyat analizleri
0
koinmedya_googlenews

Bitcoin ve tüm piyasada düşüş eğilimi devam ederken, Tron, Bitcoin Cash, BNB ve EOS gibi tokenlerde piyasa beklentisi nasıl? Kriptoların fiyat hareketleri neye işaret ediyor? İşte fiyat analizleri!


Tron, Bitcoin Cash, BNB ve EOS fiyat görünümü

  • Kripto para piyasasının toplam değeri, 192.0 milyar$ ve 200.0 milyar$’lık direnç seviyelerinin oldukça altında.
  • Bitcoin fiyatı, 7.000$’daki ana destek alanının üzerinde kalmaya çalışıyor.
  • EOS fiyatı düşüyor ve 2,500$’lık destek hattının altında işlem yapması muhtemel görünüyor.
  • Binance Coin (BNB) 14.00 dolardaki destek alanına yaklaşıyor.
  • BCH, hala 205$ ve 200$ destek seviyesini koruyor.
  • Tron (TRX), şimdi 0.0140$ destek alanının altında düşüş eğilimi ile hareket ediyor.

Bitcoin ile birlikte kripto piyasasının toplam kapitilizasyonu, düşüş eğiliminin devam edeceğine dair bazı işaretler gösteriyor.

Ethereum, Ripple, Tron, Bitcoin Cash, BNB ve EOS gibi pek çok token kilit desteklerin yakınında işlem görüyor.

koinmedya_bybit

TRX, BCH, BNB VE EOS fiyat analizleri

Tron (TRX)

Kısa süre önce 0.0140$ seviyesinin altına düşen Tron’da düşüş eğilimi devam ediyor. TRX fiyatı, alıcılarla karşılaşabileceği bir seviye olan 0,0135$ destek alanına doğru düşüyor.

Yukarı yönde ise, 0.0140 dolar ve 0.0142 dolar civarında birçok önemli direnç seviyesi mevcut.

Bitcoin Cash (BCH)

Kısa vadeli yukarı yönlü bir düzeltmenin ardından, Bitcoin Cash fiyatı, 225$’daki direnç alanının üzerine çıkmayı başaramadı. BCHUSD paritesi şu an düşüyor ve 205$’lık destek bölgesinin yakınında işlem görüyor.

Aşağı yönde, ana desteğin, 200$ seviyesine yakın olduğu görülüyor. 200 dolar bölgesinin altında gerçekleşecek bir kırılma, paritenin, yakın vadede daha fazla kayıp riskiyle karşılaşmasına neden olabilir.

Bu durumda, BCH fiyatı, 185$ seviyesine yakın olan bir sonraki önemli desteği ziyaret edebilir.

EOS fiyatı 2.700$ direnç alanını aşamadı ve son zamanlarda yeni bir düşüş eğilimi başlattı. Fiyat şimdi 2.600$ seviyesinin altında işlem görüyor ve 2.500$ destek alanına yaklaşıyor.

2.500 dolar seviyesinin altında daha fazla düşüş olması durumunda, EOS, 2.350 dolara doğru daha fazla kayıp riskiyle karşı karşıya kalabilir. 

Binance Coin (BNB) de son zamanlarda, 15,00$’da yer alan direnç alanının altında bir düşüş eğilimi izledi. BNB fiyatı 14.50$ seviyesinin altını bile gördü. Bu nedenle, BNB, 14.00$ destek alanına doğru düşmeye devam edebilir.

Dahası 14.00 doların altında meydana gelecek daha büyük bir kayıp, boğaların, yakın vadede büyük bir satış baskısı karşısında mağlup olmasına neden olabilir.

tron-bitcoin-cash-bnb-ve-eos-

Kripto para kapitilizasyonunda son durum

Şu sıralar, Tron, Bitcoin Cash, BNB ve EOS gibi pek çok token düşüş kaydediyor. Kripto para piyasasının 4 saatlik grafiğine baktığımızda ise, 195.0 milyar$ seviyesinin altında devam eden bir düşüş trendinin olduğunu görüyoruz.

Ancak, kripto piyasası, 192.0 milyar$ desteğini kırdıktan sonra bir miktar kazanım elde etti. Bununla birlikte piyasanın toplam kapitilizasyonu, yazımızı yayına hazırladığımız sırada 193.2 milyar dolar civarında.

Bununla birlikte, yeniden 190.0 milyar doların altına düşmesi durumunda, 185.0 milyar$ ve 182.0 milyar dolardaki destekler test edilebilir.

Kaynak

Etiketler:
X