Home Altcoin Cardano Haber Cardano detaylı fiyat analizi
koinmedya_brave

Cardano detaylı fiyat analizi

Cardano detaylı fiyat analizi
0
fairspin_banner

İşte Cardano detaylı fiyat analizi ve hareketleri! Teknik indikatörler, ADA fiyatı için neye işaret ediyor? Paritenin hangi destek ve direnç seviyeleriyle karşılaşması muhtemel görünüyor? Yatay hareketler sona erecek mi? Şimdi, tüm bu soruları yanıtlamaya çalışalım.


Cardano detaylı fiyat harketleri!

Eylül ayından bu yana, 0.040$ üzerindeki yatay hareketler devam ediyor. Son zamanlarda Cardano (ADA) fiyatına hakim olan satış baskısının devam etmesi durumunda, görünümün bozulması bekleniyor.

Peki ADAUSD’nin son zamanlardaki fiyat hareketleri ve piyasa görünümü nasıldı?

Cardano detaylı fiyat Cardano detaylı fiyat analiziADAUSD – Günlük grafik

Cardano detaylı fiyat analizine bakıldığında, 30 Haziran’da, ADA’nın düşüş eğilimine kapıldığı görülüyor. 

Temmuz ayında 0.050 dolar seviyesine düşen parite, 0,060 dolardaki direnci yeniden test etmek üzere yukarı yönlü bir düzeltme yaptı. 

Eylül ayında fiyatın, 0.040 dolar seviyesine inmesinin ardından, satış baskısı devam etti. Piyasa bir süreliğine, 0,040 dolardaki destek seviyesinin üstünde konsolide oldu. Cardano’nun yatay bir seyir izlemesi ile birlikte, düşüş trendi de kısmen sona erdi.

Bununla birlikte kripto paranın fiyatı daha sonra, 0.036$‘a kadar düştü. ADA, eylül ayından beri dar bir aralıkta işlem görüyor. Dahası ADA coin, bir kırılmanın eşiğinde olduğu için fiyat, grafiğin altında işlem görüyor. 

Ayrıca ADA, detaylı fiyat analizine göre, günlük stochastic indikatöründe %20’nin üzerinde işlem görüyor ve bu da ADAUSD paritesinin yükseliş momentumunda olduğu anlamına geliyor.

Kilit seviyeler:

Direnç seviyeleri: 20$, 22$, 24$

Destek seviyeleri: 16$, 14$, 12$

ADABTC fiyat grafiği ve analizi

ADABTC grafiğinde, 10.00000400 BTC seviyesine kadar düştüğü için, Cardano bir süredir ayı piyasasındaydı. Son günler de ise kripto para 0000.00000400 ve 000.00000550 arasında gidip geliyor.

Cardano detaylı fiyat grafiğine baktığımızda, fiyatın, direnç hattını üç kez test ettiğini, ancak herhangi bir ilerleme kaydedemediğini görüyoruz.

Bu arada destek hattı ise üç kez test edildi ancak piyasa yeniden yukarı yönlü bir sıçrama yaptı.

Cardano detaylı fiyat Cardano detaylı fiyat analiziADA BTC – Günlük grafik

Göreceli Güç Endeksi, şu sıralar 14 seviyesinde nötr bir görünüme sahip ve alım ve satış baskısının birbirine çok yakın olduğunu gösteriyor.

Cardano (ADA) hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X