Home Bitcoin Bitcoin 8.000 dolar için hazırlık yapıyor!
koinmedya_brave

Bitcoin 8.000 dolar için hazırlık yapıyor!

Bitcoin 8.000 dolar için hazırlık yapıyor!
0
fairspin_banner

Bitcoin 8.000 dolar için hazırlık yapıyor! Uzun süredir düşük volatilite seviyeleri gösteren BTC, haftayı 8.000 doların üstünde kapatabilir. Bitcoin için teknik göstergeler ne söylüyor?


Bitcoin 8.000 dolar için hazırlık yapıyor! BTC %10 artış yaşayabilir!

 

Uzun süredir 7.000 – 7.500 dolar bandına sıkışıp kalan Bitcoin için ufukta 8.000 dolar gözüktü. İsabetli tahminleriyle kripto Twitter’da hatırı sayılır bir takipçi sayısı bulunan Satoshi Flipper, BTC’nin yakın zamanda %10’luk bir sıçrama yapabileceğini ileri sürdü. Flipper, Bitcoin 4 saatlik MACD (Moving Average Convergence Divergence) göstergesinin yeşile döndüğünü belirterek, bu sinyalin son 2 görülmesinde BTC’nin %13 ve %5’lik sıçramalar yaptığını dile getirdi.

https://twitter.com/SatoshiFlipper/status/1205305708595601409?s=20

”Bitcoin’de yükseliş görebiliriz.

4 saatlik MACD göstergesinin yeşile çalan kısımlarını hep sevmişimdir.”

Bitcoin’in yükselişe geçeceğini düşünen tek isim Satoshi Flipper değil. Bloomberg emtia stratejistlerinden Mike McGlone’de Bitcoin’in yönünü kuzeye çevireceğini düşünenlerden. McGlone geçtiğimiz günlerde verdiği demeçte, BTC’nin 2019’u 10.000 doların üzerinde kapatabileceği yönünde iyimser demeçler vererek, makroekonomik kargaşanın büyüdüğü bu günlerde, insanların BTC’ye daha fazla yöneleceğini ve yeni bir Bitcoin boğa öyküsünün yazılabileceğini vurguladı.

İlgili haber: Her Bitcoin yatırımcısının bilmesi gereken 5 önemli mum formasyonu

Satoshi Flipper ve Mike McGlone’nun yanı sıra Fidelitas Lex Ψ’in de yakından takip ettiği  kripto para analisti Jonny Moe’da, BTC’nin yükselişe geçeceğini düşünenlerden. Jonny Moe yaptığı paylaşımda BTC’nin şuan ki durumunu 2018 yılında yaşanmış fraktala benzeterek, Bitcoin’in hızlı bir koşuya çıkabileceğinin sinyallerini veriyor.

Kripto para ekosistemini incelediğimizde oluşan konjonktür bizlere, Bitcoin’in çıkışa geçeceğinin işaretlerini veriyor. Önümüzdeki süreçte BTC’nin bu işaretler doğrultusunda hareket edip etmeyeceğini hep beraber göreceğiz.

İlgili haber: Bitcoin long işlemleri rekor kırıyor ama fiyatlar şimdilik tepkisiz

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

koinmedya_brave
0
0
0
X