Anasayfa Altcoin Altcoin Teknik Analiz Bitcoin Cash fiyat grafiğinde son durum

Bitcoin Cash fiyat grafiğinde son durum

Bitcoin Cash fiyat grafiğinde son durum
0
koinmedya_googlenews

Saygıdeğer okuyucularım yine bir teknik analiz yazısıyla karşınızdayız. Acaba Bitcoin Cash fiyat grafiğinde son durum ne? Bizi neler bekliyor hep beraber bakalım.


Bitcoin Cash fiyat grafiğinde son durum

Bitcoin Cash Kasım ayındaki genel kripto piyasasında yaşanan sert düşüşten sonra bir süredir yaty seyirde dinleniyor ve güç topluyor. Fiyat geçen ay % 35 civarında düştü. Bu Eylül’den sonraki en kötü performanstı. Nisan 2019’dan beri de en düşük seviyelerinde işlemlere bir süre devam etti. Aslında Ekim ayında bir sıçrama yaşanmıştı fakat sonra ayı trendine giren BCH yoğun satış yedi. Haziran ayında kaybettiği yukarı momentumu yeniden kazanamayan 5. Büyük kripto para 2019 başlangıcında yaptığı % 370’lik roketlemeyi mumla arıyor.

BKNZ:Roger Ver:Bitcoin Cash ekosistemi için 200 milyon dolar yatırım geliyor!

koinmedya_bybit

2019 başındaki o günleri hatırlamakta fayda var çünkü fiyat 515 dolara kadar çıkmış sonra kar satışları gelmişti. Temmuz ve Eylül ayları arasını da konsolidasyon yani düzeltmeyle geçirdik. Eylül ayında Bitcoin Cash fiyat grafiğinde son durum ayı flaması oluşturdu. Satıcılar 23 Eylül’de bu seviyeyi de kırmayı başardı. Tabi ki bu da daha aşağı seviyelere davetiye çıkarmış oldu. Fiyat o zamandan beri ayı flamasını tekrar test etti ve kuvvetli bir geri dönüş yaşandı.

Bitcoin Cash fiyat grafiğinde son durum Bitcoin Cash fiyat grafiğinde son durum

Ayı flaması satışları tetikler mi?

22 Kasım’dan beri Bitcoin Cash fiyat grafiğinde son duruma baktığımızda yukarda bahsettiğimiz kuvvetli geri dönüş sonrası yatay bir seyir oluştu. BCH kendine 200 dolar üzerinde sağlam bir zemin buldu ki burası alıcılar için uygun bir dinlenme ve güç toplama bölgesi. Buna rağmen fiyat başka bir ayı flaması oluşturdu. Bu da aşağı trende devam edebileceği yorumuna yol açtı. Şu anda da günlük mumlar aşağı kapanış için fiyatı zorluyor.

BKNZ:Bitcoin Cash 1000 kat yükselebilir.Roger Ver nasıl olacağını açıklıyor

Düşüş alım fırsatı mı?

Ayı flaması yapısından dolayı daha fazla düşüş mümkün. Kısa vadede alım için iyi fırsatlar doğabilir. Alımlar düşüş sırasında yapılır felsefesindeki yatırımcılar için tam da uygun ortam. 180 dolar, 170 dolar ve en son 120 dolar seviyeleri alım için beklenebilir. Yukarı hamlelerde ise 240 dolar satış için uygun görünüyor.

Kaynak

Etiketler:
X