Home Bitcoin Tim Draper şaşırtmıyor: “Bitcoin 4 yılda 30 kat artacak”
koinmedya_brave

Tim Draper şaşırtmıyor: “Bitcoin 4 yılda 30 kat artacak”

Tim Draper şaşırtmıyor: “Bitcoin 4 yılda 30 kat artacak”
0
fairspin_koinmedya

Bitcoin 4 yılda 30 kat artacak. BTC’nin ayı görünümü ile hareket ettiği bu günlerde böyle bir boğa tahmini milyarder Tim Draper’den geldi.


Bitcoin 4 yılda 30 kat artacak

Tim Draper, Malta Yapay Zeka ve Blockchain Zirvesi’ne katıldı. Ona göre Lightning Network ve benzer protokoller aracılığı ile yapılan tüm Bitcoin harcamaları, BTC fiyatını zirvelere taşıyacak tetikleyici mekanizma olacak. Draper’e göre Bitcoin 2023’e doğru zirve üstüne zirve yapacak ve değerini 30 kat artıracak.

Bu yazının yayıma hazırlandığı sırada, CoinMarketCap verilerine göre BTC 8,546 dolardan işlem görüyor ve piyasanın çoğu gibi kırmızı görünüyor.

Bu arada şunu da öğrenmek ilginç olacak ki BTC 2014’te 632 dolardayken Draper 30,000 adet Bitcoin almıştı.

İlgili – Analistler Bitcoin boğa tahminlerini 2021 ve 2022 yıllarına kaydırdı

Draper şöyle konuştu: “Bunun sebebi ise şu. Lightning Network ve OpenNode ile diğerleri bizim özgür ve hızlı bir şekilde Bitcoin harcamamıza imkan sağlıyor. Çünkü Bitcoin sadece değer saklama aracı değil. Ayrıca mikro ödemelerde de kullanılabilir.”

Konuşmasını sürdüren milyarder Tim Draper, “Perakende sektöründe de kullanılabilir. Her yerde kullanıma açık. Ve ben uzun vadede dünyada paraların yüzde 20’sinin Bitcoin olacağını düşünüyorum. BTC fiyatı da milyonlara ulaşacak.” ifadelerini kullandı.

Draper ayrıca yine bir gerçeğe dikkat çekti: “Bitcoin ödeme süreçleri gerçekten de sel kapaklarını açacak… ve ben şuna inanmaya devam ediyorum ki Bitcoin fiyatı 2022 ve 2023’te 250,000 doları görecek.”

İlgiki – NEO kurucusu: “Blockchain sektörünün değeri 5 teknoloji devini geçecek”

Mark Yusko da iddialı bir tahminle geliyor

Mark Yusko ise yaptığı yeni açıklamasında, Bitcoin ve kripto paraların dünyadaki ilk trilyoneri çıkaracağı konusunda olumlu konuşuyor. Ona göre teknoloji, yeni tür bir varlık sınıfı oluşturacak.

Yusko, “İyi haber şu ki dünya tarihinin en büyük varlığını oluşturacak.” diye konuştu.

Onun yatırımcılara mesajı ise BTC’nin altının dijital hali olması şeklindeydi.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X