Home Kripto para Haber aBey kripto destekli kredi kartı teknolojisini tanıttı
koinmedya_brave

aBey kripto destekli kredi kartı teknolojisini tanıttı

aBey kripto destekli kredi kartı teknolojisini tanıttı
0
fairspin_koinmedya

aBey Vakfının kurucu ortağı Dr.Ciprian Pungila kripto destekli kredi kartı teknolojisini tanıtıyor.


Kripto destekli kredi kartı teknolojisi aPay

aBey Vakfının kurucu ortağı Dr.Ciprian Pungila kripto destekli kredi kartı teknolojisini tanıtıyor.

BlockShow Asya 2019’da konuşan aBey Vakfı’nın kurucu ortağı Dr. Ciprian Pungila, kripto para birimi topluluğunun varlıklarını kredi kartı entegrasyonları yoluyla günlük ödemeler için kullanmasını sağlayan bir ödeme sistemi olan aPay‘i açıklıyor.

aPay kullanıcıları şifreli paralarını platforma gönderebiliyor. Ayrıca, UnionPay, Mastercard ve Visa ile çalışan üç farklı kredi kartına erişebiliyorlar. Bu nedenle kripto para birimlerini günlük ödemeler için kullanabiliyorlar.

aBey Vakfı tarafından geliştirilen yeni blok zinciri teknolojisine dayanan aPay, daha hızlı işlem yapılmasını sağlayacak. Bunun yanında, yeni mimariyi ve yüksek performanslı bilgi işlemeyi tanıtan hızlı bir blok zinciri olmayı vaat ediyor. Punglia, “aBey, yaygın e-ticaret kullanım durumları için pratik bir çözüm sunan, dünyanın en hızlı ve en esnek açık kaynaklı zincirleri arasında olacak şekilde tasarlandı ve üretildi” diye söylüyor.

Dr. Ciprian Pungila, aPay’in Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Dash, EOS, Ripple, ZCash ve aBey tarafından oluşturulmuş doğal bir şifrelemeyi desteklediğini açıklıyor. Ayrıca, aPay’ın satıcının kripto para birimleri kabul etmesini istemediğini açıklıyor. Yalnızca geleneksel kredi kartı ödemelerini kabul etmeleri gerekir ve aPay’in çözümü ödemeyi otomatik olarak kriptodan fiat’a dönüştürüyor.

Dr. Pungila, Blockchain teknolojisinin finansal sektörü nasıl etkileyeceği henüz net değil, ancak dağıtılmış defter (DLT) uygulamalarının teknolojik ve finansal ortamı değiştireceği kesin.

Finansal teknoloji endüstrisi, blok zincir teknolojisinin gelişmesinden etkileniyor, ancak hayatımızı nasıl değiştireceği konusunda henüz netlik yok. Geri dönüşün olmadığı kesindir ve bu nedenle bu değişikliği kabul edip geliştirmek için uygulamalar ve çözümler geliştirmeliyiz.

Dr. Pungila ayrıca, aBey’nin blok zincirinin e-ticaret ihtiyaçlarını desteklemek, geri ödemeli işlemler, konut kredisi, komisyon ödemeleri ve daha fazlasını sağlamak için yüksek hızlı işlemleri desteklediğini belirtiyor.

Kaynak

Kripto hakkında daha fazlası için tıklayın.

koinmedya_brave
0
0
0
X