Anasayfa Altcoin Monero Fiyat Grafiğinde Tehlike Çanları

Monero Fiyat Grafiğinde Tehlike Çanları

Monero Fiyat Grafiğinde Tehlike Çanları
0
koinmedya_googlenews

Monero fiyat grafiğinde tehlike çanları çalmaya devam ediyor. XMR fiyatı dünden bu yana değer kaybını telafi ediyor. Ancak 63,40 dolar fiyat seviyesi geçmekte zorlanıyor.


Monero Fiyat Grafiğinde Tehlike

Monero fiyat grafiğinde tehlike çanları çalmaya devam etmekte.  XMR fiyatı dünden bu yana değer kaybını telafi ediyor, ancak 63,40 dolar fiyat seviyesi geçmekte zorlanıyor.

XMR / USD Market

Direnç seviyeleri: 66, 68, 70 dolar

Destek seviyeleri: 56, 54, 52 dolar

Monero Fiyat Grafiğinde TehlikeXMR/USD Günlük Grafik

Monero (XMR) yazı yayına hazırlanırken 61 doların üzerinde bir dirençle karşı karşıya. Fiyatın düşüş riskini yok edebilmesi için kendini 63 doların üzerine atması şart. Monero fiyatı dünden önceki güne kadar 63 doların üzerinde seyrediyordu. Kripto para birimi şimdi %5’ten fazla düşüşünü telafi etmekle meşgul. XMR’deki fiyat düşüşü kripto topluluğuna için sürpriz değildi. Kripto para piyasası bir düşme sürecine girdiği için Monero fiyatı da bu durumdan etkilendi.

Dahası, günlük Stochastic RSI indikatöründen de görüleceği gibi, 9 ila 21 günlük hareketli ortalamaların altında işlem görmesiyle yaşanacak potansiyel bir düşme bir sonraki ana destek olan 56 dolar seviyesine ulaşabilir. Eğer ralli aşağıya doğru devam ederse, XMR / USD çifti sırasıyla 54 ve 52 dolar destek seviyelerine bir dip yapabilir. Ancak uzun vadede ise, 66, 68 ve 70 dolar direnç seviyelerinde fiyat alabilir.

XMR / BTC Paritesi

27 Ekim’den bu yana, boğaların düşüş eğilimini durdurmak için piyasaya girmesiyle Monero fiyatı Bitcoin’e kıyasla yükseliş eğilimini takip ediyor. Ayrıca, Kripto para birimi hala ümit verici işaretler gösteriyor. 9 ila 21 günlük hareketli ortalamaların üstünde olduğu kadar yüksek seviyelere çıkmaya devam edebilir. Benzer şekilde, ulaşılacak en yakın direnç seviyesi 7400 SAT. Bunun üzerinde, daha yüksek direnç 7600 SAT ve 7800 SAT seviyelerine çıkabilir.

Monero Fiyat Grafiğinde TehlikeXMR/BTC Günlük Grafik

Bu arada, eğer satıcılar fiyatı tutar ​​ve 7037 SAT’nin altına iterse, bir sonraki destek seviyesi 6400 SAT’da gelebilir. Daha fazla destek ise, 6200 SAT ve 6000 SAT’da bulunabilir.

Grafik incelendiğinde; Stochastic RSI, 80 seviyesinin üzerine çıktığı son 3 gün boyunca işlem hacimleri önemli gerileme kaydetti. Bu durum grafiğin yükselen kanalda tutunamayacağı işareti olarak alınabilir. Zira eğer destek hattı kırılırsa Monero fiyat grafiğindeki gerçek tehlike kendini göstermiş olur. Grafik desteğe yakın bölgede hareket ettiği müddetçe bu risk kendini muhafaza edecektir.

Kaynak

Monero hakkında daha fazlası için tıklayın.

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez.

X