1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Altcoin Ripple Ceo’su Brad Garlinghouse’dan korkutan kripto para tahmini

Ripple Ceo’su Brad Garlinghouse’dan korkutan kripto para tahmini

Ripple Ceo’su Brad Garlinghouse’dan korkutan kripto para tahmini
0

Ripple Ceo’su Brad Garlinghouse’dan korkutan kripto para tahmini. Garlinghouse, Bloomberg’e verdiği röportajda, kripto paraların %99’unun sıfırlanacağını ileri sürdü.


Garlinghouse’da korkutan kripto para tahmini – Kripto paralar sıfırlanacak

 

Yaptığı girişimlerde Ripple’ın dünya çapında ün kazanmasının en büyük mimarlarından olan Ripple Ceo’su Brad Garlinghouse, geçtiğimiz günlerde Bloomberg televizyonuna bir röportaj verdi. Garlinghouse verdiği röportajda, daha önceden de zaman zaman dile getirdiği felaket senaryosunu tekrarlayarak, gelecekte kripto paraların %99’unun değersizleşeceği hipotezini yineledi.

İlgili haber: Ripple ortağı MoneyGram üçüncü çeyrek bilançosunu açıkladı

Garlinghouse:

”Daha öncede kamuoyuyla tüm kripto paraların %99’unun sıfırlanacağı şeklindeki düşüncelerimi paylaşmıştım. Ve sizin aracılığınızla bunu tekrardan yeniliyorum. Piyasada 3 binin üzerinde kripto para var ve bunların %99’u sıfırlanacak. Sadece müşterilerin ve sistemin sorunlarına odaklanan %1’lik kısım var olmaya devam edecek.”

Brad Garlinghouse’un hipotezine göre önümüzdeki süreçte kripto para piyasalarında 30-40 adet kripto para kalacak.

Röportajda Garlinghouse XRP’deki korkunç fiyat performansını da değerlendirdi.

İlgili haber: Efsane analist Peter Brandt: “Ripple yüzde 55 yükselişe hazırlanıyor”

XRP yükselecektir sabırlı olun

Brad Garlinghouse, Bloomberg’e verdiği röportajda, son zamanlardaki XRP’nin kokunç fiyat performansından da bahsetti. Garlinghouse, XRP’de uzun vade fiyatlarına dikkat ettiklerini belirtirken, Ripple’ın potansiyelinin ortaya çıkacağını ileri sürdü.

Brad Garlinghouse:

”Kripto para piyasasının XRP’den çok şey beklediğini biliyorum. Özellikle son zamanlarda imzaladığımız iş birliği anlaşmaları bu beklentileri oldukça arttırdı. Ancak biz devamlı pump ve dump yapan bir piyasa istemiyoruz. Bunun yerine XRP’nin içindeki cevheri çıkartmak dünyayı daha yaşanabilir kılmak için uğraşıyoruz. Bu sebeple XRP’nin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak 10 yıl süren bir yolculuk olabilir.”

İlgili haber: RippleNet Vietnam’a uzandı – TPBank ile stratejik ortaklık

Kripto para piyasalarından en güncel haberler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

koinmedya_brave
0
0
0
X