Anasayfa Altcoin Altcoin pump ve dump hareketleri geri mi dönüyor?

Altcoin pump ve dump hareketleri geri mi dönüyor?

Altcoin pump ve dump hareketleri geri mi dönüyor?
0
koinmedya_googlenews

Altcoin pump ve dump fiyat hareketleri dikkat çekiyor. Kripto piyasası değeri son 24 saatte yükseldi ve bu artışa altcoinler öncülük ediyor.


Altcoin pump ve dump hareketleri geri mi dönüyor?

Son 24 saatte kripto para piyasası değerine 6 milyon dolar daha eklendi ve kazançlarda altcoinler önde. Büyük bir Çin FOMO’su özellikle bu ülke merkezli projeleri yükseltti. Ayrıca Stellar’ın coin yakması da bu sabah başladı. Peki, bu kripto paralar yakında dump da görür mü?

Kripto piyasası değeri ve hacim artıyor

Kripto piyasası toplam değeri 253 milyar dolara ulaştı ve bu son bir haftanın en yüksek değeri. Büyük resim fiyat aralığına bağlı bir işlem gösteriyor ancak öyle görünüyor ki mevcut momentum altcoinlerin kontrolünde.

İlgili – Bitcoin volatilitesi altcoin hakimiyetini tehdit ediyor

Altcoin pump ve dump fiyat hareketleri dikkat çekiyor. Kripto piyasası değeri son 24 saatte yükseldi ve bu artışa altcoinler öncülük ediyor.

24 saatlik toplam kripto para piyasası değeri grafiği

Grafikler de günlük işlem hacminin yüzde 30 arttığını gösteriyor ki haftanın başından bu yana her şey yeşil görünüyor. Trader “Paddy Stash”, Bitcoin hakimiyetinin yüzde 70’i geçmeyi başaramaması üzerine altcoin hakimiyetinin yükseldiğini bildiriyor.

Paddy Stash, Twitter üzerinden şöyle yazdı: “BTC’nin geçen hafta 7.4k’dan 10k’ya çıkmasından sonra altcoin hakimiyeti yükselmeye devam etti.”

“Çin etkisi,” NEO, Tron, Qtum, VeChain, Bytom ve diğer Çin merkezli blockchain platform projelerinin fiyatlarını geçen hafta etkilerken, diğerleri de bugün yükseliş gördü.

ParallelCoin pump ve dump

ParallelCoin (DUO) ismi verilen bir altcoin bugün çok şüpheli görünüyor. Çünkü CoinMarketCap bu DUO tokenin yüzde 7,000’lik bir yükseliş gördüğünü bildiriyor. “Crypto Bitlord” bunu çok tehlikeli pump ve dump dolandırıcılığı adlandırırken, uzak durulması gerektiği konusunda da uyarıyor.

Crypto Bitlord şöyle yazdı: “Bu taktik eskiden çok yaygındı. Birileri fiyat aşırı zirve yapana kadar bütün coinleri alırdı. Ahmaklar da bunu alır ve sonra her şeylerini kaybederdi. Böyle bir şeyi kesinlikle almayın.”

Şu an ciddi bir pump gören başka bir altcoin ise Stellar, çünkü Stellar Vakfı az önce dolaşımda olmayan 55 milyar XLM tokeni yaktı. Kripto topluluğu bu olaya şüpheyle yaklaşıyor ki yüzde 25’lik fiyat pumpı artık düşmeye başladı.

İlgili – Stellar XLM fiyatı 0.070 dolara doğru istikrarla yükseliyor

Kaynak

Etiketler:
X