1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Altcoin Ripple fiyatı büyük bir ralliye mi hazırlanıyor?
koinmedya_brave

Ripple fiyatı büyük bir ralliye mi hazırlanıyor?

Ripple fiyatı büyük bir ralliye mi hazırlanıyor?
0
fairspin_koinmedya

Ripple fiyatı büyük bir ralliye hazırlanıyor olabilir! Ocak 2018’de 3,84 dolarlık ATH kaydeden XRP’nin, bir daha bu seviyeleri görüp göremeyeği merak konusu olmaya devam ederken bazı analistler, XRP’nin şu sıralar, dev bir yükselişe hazırlandığını iddia ediyor.


Ripple fiyatı büyük bir yükseliş trendine hazırlanıyor!

Tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesi olan 3,84 doların yıl dönümü yaklaşırken, XRP’nin bir daha bu seviyeleri görüp göremeyeceği merak ediliyor.

Son zamanlarda kripto para fiyatları ile ilgili birçok pozitif tahmin yapıldı ve XRP de yatırımcıların, en çok yükseliş beklediği coinlerin başında geliyor.

Geçtiğimiz hafta, boğalar kripto piyasasına geri döndüğünde, traderler, yükseliş trendinin devam edeceğine dair bazı olumlu analizler paylaştı. Bu analizlere göre, Ripple fiyatı büyük bir ralliye hazırlanıyor!

Ripple (XRP) ne zaman yükselecek?

Kripto analisti Joe Saz, Ripple ve XRP ile ilgili şüpheleri olmasına rağmen, XRP’nin bir ralli için hazır olduğuna inanıyor. BlockTV ile yaptığı son röportajında Saz, genel olarak şu anda Bitcoin ve kripto piyasasına yönelik aşırı bir talep olduğunu belirtti.

“Şu anda kriptolara aşırı bir talep var. Aslında buna Bitcoin’in dahil olup olmaması önemli değil. Neticede kripto için inkar edilemez bir talep olduğunu görüyoruz.”

Ripple fiyatı büyük bir yükselişe hazır diyen analist, şimdi XRP’nin patlamak üzere olduğunu iddia ediyor.

“XRP’den hoşlanmadığım gerçeğiyle birlikte, bu varlığın nasıl performans gösterdiğini hep merak etmişimdir. Çünkü teknik analiz, insan psikolojisini ve yatırımcıların alış ve satış davranışlarını anlamanın çok daha ötesinde bir şey…” 

https://youtu.be/JB19hIomaWg

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada 0,292833 dolardan işlem gören XRP, %0,90 oranında değer kaybediyor. Peki gerçekten de Ripple fiyatı büyük bir yükseliş trendine kapılabilir mi?

Peter Brandth: XRP fiyatı %55 artacak!

XRP fiyatı ile ilgili bir diğer yükseliş tahmini de Peter Brandt’tan geldi. Tecrübeli bir emtia uzmanı ve kripto para analisti olan Brandt, XRP’nin bir elmas patterni oluşturduktan sonra bir dip bulmuş olabileceğine inanıyor.

(Not: Elmas patterni, traderlerin, muhtemel trend dönüşlerini belirlemek istediklerinde başvurdukları bir farmasyondur.)

“Elmas patterni, geleneksel piyasalarda her zaman önemli bir formasyon olmuştur. Sanırım kripto piyasalarında dip seviyeyi bulmak için işe yarayabilir. ”

Ünlü analist, XRP’nin önce, bir miktar düşebileceğini ve ardından 0.4691 dolara kadar yükselebileceğini ileri sürüyor. Ayrıca XRP fiyatı dev bir ralli gerçekleştirecek diyen Brandt, sözlerine şöyle devam ediyor:

 “Eğer XRP 0.3038$’ın üzerinde kapanış yaparsa bu, %55’lik bir ralliye kapı açabilir. O zaman, XRP, 0,3038’in üzerine doğru yaklaşırken, elmas dip tamamlanacak ve XRP için ilk hedef 0,4691 dolar olacak.”

Ripple hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0