Anasayfa Altcoin Binance Coin fiyatı kritik eşiği geçti – Boğa mı geliyor?

Binance Coin fiyatı kritik eşiği geçti – Boğa mı geliyor?

Binance Coin fiyatı kritik eşiği geçti – Boğa mı geliyor?
0
koinmedya_googlenews

Binance Coin fiyatı kritik eşiği geçti. BNB kısa vadede yükseliş sinyali veriyor. Binance Coin’de özlenen boğa mevsimine girmiş olabiliriz!


Binance Coin fiyatı kritik eşiği aştı – Boğa her an gelebilir

 

2019 ilk yarı performansıyla herkese ah ulan keşke portföyüme biraz BNB koysaydım dedirten Binance Coin, özlenen günlerine dönmeye çalışıyor. Haziran ayında tüm zamanların zirvesi olan 40 dolardan aşağı yönlü bir harekete başlayan Binance coin, gerileme sürecinde 15 dolara kadar düşmesine rağmen 15-20 dolar arasında tutunmayı başarmıştı. Ancak BNB için hazan mevsiminin sonuna gelmiş olabiliriz.

Tradingview’in ünlü analizcilerinden DLavrov BNB’ye Yatırım Yapmanın Doğru Zamanı başlıklı analizinde, BNB’nin aşağı yönlü trend çizgisini kırdığını ve yükseliş eğilimi gösterdiğini ileri sürdü.

Binance Coin fiyatı kritik

DLavrov:

”İster kısa ister uzun vade olsun, kripto para piyasalarına yatırım yapmak istiyorsanız BNB sizler için iyi bir seçenek olacaktır. Düşüş trendini kıran Binance Coin, trendi tersine çevireceğinin sinyallerini veriyor. RSI ve MACD göstergeleri de bu tersine çevirmeyi onaylıyor.

Tüm bu sinyalleri birleştirdiğimizde, BNB’de sağlam bir boğa yürüyüşü göreceğimizi söyleyebilirim.

BNB alım emirleri 19.85 dolar civarına koyulabilir. Ancak elinizi çabuk tutmanızda fayda görüyorum. Çünkü son 7 günde 2 kez 21 dolar sınırını aşan BNB, her an 32 dolara kadar uzanabilecek bir boğa koşusuna başlayabilir.”

Lavrov’un yaptığı analiz, uzun zamandır BNB Hodlu yapan yatırımcıları heyecanlandırırken, kripto para sektörüne yatırım yapmak isteyenlere de güzel bir alternatif oldu.

Sonuç olarak arkasında Binance gibi dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance Coin’in, her an her şeyi yapabilecek bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz. Sizlerde yatırım yapacak coin arıyorsanız, BNB’yi alternatifleriniz arasına alabilirsiniz.

Bizleri takip etmeye devam edin sağlıcakla kalın.

İlgili haber: Binance CEO’su konuştu: ‘Kripto paralar dünyayı daha güzel bir yer yapacak’

Etiketler:
X