Anasayfa Altcoin Analist: Ripple XRP fiyatı 1 dolara çıkabilir

Analist: Ripple XRP fiyatı 1 dolara çıkabilir

Analist: Ripple XRP fiyatı 1 dolara çıkabilir
0
koinmedya_googlenews

Ripple XRP fiyatı 1 dolara ulaşabilir. Bir analist, Ripple’ın son bir yılda kaydettiği gelişmeler ve yaptığı işbirlikleri ile XRP fiyatının yakında büyük bir yükseliş göreceğini savunuyor. Ona göre daha önce görülmeyen bir FOMO yaşanacak.


Ripple XRP fiyatı 1 dolara çıkabilir

Ripple XRP fiyat hareketleri 12 Şubat 2018’den bu yana 1 dolar seviyesinin çok altındaydı. Ayrıca XRP fiyatı önemli direnç seviyelerinin altında işlem görüyor.

Ripple XRP grafiklerine bakarsak, fiyatın Eylül 2018’den bu yana 0.5 dolar seviyesinin altında olduğunu da görürüz. Yine de XRP fiyatı Mayıs ve Haziran 2019’da kısa süreliğine 0.45 dolar bölgesine yaklaştı. Ardından ise yeniden çöküş yaşadı.

XRP fiyatı 1 dolara ulaşabilir. Bir analist, Ripple’ın son bir yılda kaydettiği gelişmeler ve yaptığı işbirlikleri ile XRP fiyatının yakında büyük bir yükseliş göreceğini savunuyor. Ona göre daha önce görülmeyen bir FOMO yaşanacak.

Ripple XRP fiyat grafiği Kaynak: Trading View

XRP fiyatı bugün 0.29411 dolar seviyesinden işlem görüyor ve uzun süredir geçemediği 0.30 dolar seviyesinin hemen altına bulunuyor.

İlgili – Ripple işlemleri patlama yaptı – XRP fiyatı da izinden gider mi?

Ripple XRP fiyat tahmini – Ne beklenmeli?

Bir kripto analist, tweetinde XRP’de büyük bir yükseliş beklediğini belirtiyor. Bunun en başlıca sebebi ise Ripple’ın başlattığı çeşitli ortaklık ve işbirlikleri.

CryptoWelson (@CryptoWelson) Twitter’de şöyle yazdı: “Ben Ripple XRP konusunda ultra boğayım! Son bir yılda çok durağan ve birikim aşamasında kaldı. Bu kadar çok haber ve ortaklık ile sonunda uçmaya hazır. Bu FOMO daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyecek.”

https://twitter.com/CryptoWelson/status/1190130557704949760?s=20

Ripple bu yıl çok önemli adımlar attı. Çeşitli finans kuruluşları RippleNet’in üyesi oldu. Bunlar arasında Paytm’in bir kuruluşu olan PayPay, Softbank ve Yahoo Japonya bulunuyor. PayPay’in yaklaşık olarak bir milyon kullanıcısı var ve yaklaşık o kadar da ticaret yapan üyesi var.

Ripple ayrıca MoneyGram’dan büyük bir hisse aldı ve Talep Üzerine Likidite başlattı. Ayrıca ABD’nin başkentinde de ofis açtı.

İlgili – 2019 üçüncü çeyrekte Ripple enflasyonu Ethereum ve Litecoin’in gerisinde!

Justin Beiber ve Ripple XRP

Ripple XRP fiyatından yeni bir yükselişe etki edebilecek gelişmelerden biri ise kripto Twitter’de ve kripto para dünyasında Justin Beiber ile ilgili dolaşan haberler.

Silicon Valley Business Journal, bir tweetinde bunu şöyle duyurdu: “Ripple’ın Xpring kuruluşu JustinBieber, menajeri Scooter Braun, Blockchain Cap ve diğerlerine 500 dolar yatırım yaparak kripto para XRP için yeni kullanıcılar arıyor.”

Kaynak

Etiketler:
X