Home Altcoin Binance US NEO ve ATOM coini listeleme kararı aldı
koinmedya_brave

Binance US NEO ve ATOM coini listeleme kararı aldı

Binance US NEO ve ATOM coini listeleme kararı aldı
0
fairspin_banner

Binance US, NEO ve Cosmos’u listeliyor! Dünyanın en büyük ve en popüler kripto para borsalarından biri olan Binance’nin ABD kolu Binance US, iki tokeni daha platformunda destekleme kararı aldığını duyurdu.


Binance US, NEO ve Cosmos (ATOM)’u listeliyor!

Binance borsasının ABD kolu Binance US, piyasa kapitilizasyonunda ilk 20 token arasında yer alan iki kripto para için 31 Ekim’de, tam bir alım satım desteği sağlayacağını açıkladı.

Bugün, Binance US, Neo ve Cosmos (ATOM)’u listeleme kararı aldığını duyurdu. Duyuruya göre, kullanıcılar, alım satım işlemleri başlamadan önce para yatırmaya başlayabilir. Ve ABD’li müşteriler, yarın saat 9:00’da (Eastern Standart Time), platform üzerinde alım satım işlemleri gerçekleştirebilecek.

NEO ve Cosmos (ATOM) nedir?

Cosmos, farklı blockchainler arasında bir aracı olarak çalışan blockchain tabanlı bir platformdur. Nisan 2017’de ilk token satışında 17.3 milyon dolar topladı ve ATOM tokenini piyasaya sürdü. Ve daha sonra, ilk dağıtım merkezini, Mart 2019’da başlattı.

Birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirlik özellikleri ile Cosmos, tüm blockchainleri birbirine bağlayabilme potansiyeline sahip bir ağdır. Cosmos’un yerel tokeni ATOM, Nisan 2019’da Binance’da listelendikten sonra piyasalarda parlamaya ve hızlı bir şekilde yükselmeye başladı.

Neo ise, merkeziyetsiz bir açık kaynaklı blockchain uygulama platformudur. Eylül ayında, Neo, Microsoft’un açık kaynaklı projesi olan NET Foundation’ın ilk blockchain üyesi oldu.

Yazımızı yayın hazırladığımız sırada NEO, %0,97’lik bir düşüşle 10,45 dolardan işlem görürken, ATOM %0,64 oranında yükselerek 3,09$’dan işlem görüyor. Binance US, NEO ve ATOM’u listeledi ancak henüz bu haberin, tokenlerin fiyatını etkilemediği görülüyor.

Binance, 250.000 dolar karşılığında SEC onaylı Blockstack STX tokeni listeledi

Haftanın başında Binance, Blockstack’ın STX tokenini listelediğini açıkladı. Şirketin, Binance’ye, tokenin platformda listelenmesini sağlamak için 250.000$‘lık uzun vadeli bir ödeme yaptığı öne sürüldü. 

Blockstack’tan bu listeleme karşılığında 833.333 STX aldığı yönündeki iddialara Binance kanadından açıklama geldi. Binance, Blockstack’tan listeleme ücreti talep etmediğini ve bu piyasa ödemesinin Blockstacks’ın girişimi olduğunu belirtti.

Bu arada, STX’in Binance’de listelenmesi, SEC tarafından A + Yönetmeliği çerçevesinde onaylanan 23 milyon dolarlık bir token satışının ardından gerçekleşti.

Kaynak

 

koinmedya_brave
0
0
0
X