Anasayfa Altcoin Tron haber Tron pump yaptı! Devamı Gelir Mi?

Tron pump yaptı! Devamı Gelir Mi?

Tron pump yaptı! Devamı Gelir Mi?
0
koinmedya_googlenews

Tron pump yaptı. Son 24 saatte %24 yükseliş sergiledi. Uzmanlar bu yükselişin sadece bir başlangıç olduğunu iddia ediyor.


Tron Pump Yaptı

Siz değerli okuyucularımız için kaleme aldığımız Tron yazılarında, özellikle de son 1 ayda önemli bilgilendirmelerde bulunduk. Yaptığımız analiz ve gelişme bildirimlerinde Tron’un önemli yükselişlere imza atabileceğini belirtmiştik.

koinmedya_bybit

Bitcoin’in geçen gün yaptığı ani patlama ile sermaye altcoinlerden Bitcoin’e geçiş yaptı. Yani altcoinler Bitcoin paritelerinde anlık olarak çakıldı. Ertesi gün bir çok altcoin paritesi kısmi düzeltmelerde bulundu. Ancak Tron (Bitcoin karşısında) verdiklerinin tamamını geri almayı başardı. Takip eden günde ise üzerine koyarak yoluna devam ediyor.

Tron Pump Yaptı Tron pump yaptı! Devamı Gelir Mi?

Yukarıdaki grafikteki son 3 muma bakmanız yeterli olacak. Bitcoin’in patlama yaptığı gün yaşanan sert düşüş, sonraki gün kayıpları geri alma ve son olarak da ilave yükseliş. Bu sayede son 3 günde Tron, Bitcoin’den bile daha fazla kazandırmış oldu. Esasen yukarıdaki grafik, Koinmedya’yı yakından takip edenler için yabancı bir grafik değil. Bu ay içinde yaptığımız çeşitli değerlendirmeler ile yükselişin son derece olası olduğunu aynı grafik üzerinden siz değerli okuyucularımıza aktarmıştık:

Yukarıdaki yazımızda Tron henüz 169 satoshi iken ilk hedefin 185, sonra 214 satoshi, en sonunda ise 237 satoshi olduğunu belirtmiştik. Yazı yayına hazırlanırken TRX’in 216 satoshi değerinden alıcı bulduğunu görüyoruz. Yani fiyat belirlediğimiz ilk 2 hedefe ulaştı. Hatta TRX gün içinde 228 satoshiye kadar yükseldi.

Tron pump yaptı ancak bu durum geçici bir yükselişe benzemiyor. Sektörün önemli analistlerinden Luke Martin bundan sonraki hedefin 280-300 satoshi civarında olacağını belirttiği analizini paylaştı:

72 bin takipçili David Gokhshtein ise boğalar yeniden arz-ı endam ettiğinde en çok değerlenecek projelerden birinin Tron olduğunu iddia ediyor:

Piyasada Çin merkezli kripto paralar üzerinde bahar yelleri estiği aşikar. Çin devlet başkanı Xi Jinping beklenmedik bir şekilde ulus olarak blockchain teknolojilerine yönelmeleri gerektiğini ifade etti. Bu açıklamadan sonra Bitcoin tarihin en büyük 4. Büyük yükselişini gerçekleştirdi. Sonrasında ise Çin merkezli kripto para projelerinin şahlanışına şahit olduk. Tron da bunlardan biri. Ancak Tron’daki yükselişin sürdürülebilir nitelikte olduğuna dair önemli işaretler var.

Tron hakkında daha fazlası için Tıklayın

Etiketler:
X